Капітальний ремонт офісів в Києві і області, під ключ.

Поліпшите імідж і конкурентоспроможність компанії, зробивши з Вашого офісу справжній показник успішності. Ми реалізували офіси таких компаній як Siemens, AXA, Danone та багатьох інших.

Гарантуємо, ми повернемо 100 тис. Якщо не впишемо в терміни або вартість.

Розцінки

 

Turnkey office repair in Kiev

Базовий 

Варіант з ефективним співвідношенням робіт, матеріалів і часу. Роботи виконуються точно в обумовлений термін. Використовуються перевірені нами матеріали, які можна зустріти в більшості сучасних офісних центрів. Час на виконання залежить від квадратури вашого приміщення.

Стандарт 
Варіант зі зручним для вас співвідношенням робіт, матеріалів і часу. Роботи виконуються точно в обумовлений термін, максимально підлаштовуючись під потреби замовника. Ми використовуємо матеріали і технології, які ви зустрінете в кращих офісах Києва. Час так само залежить від обсягу.

Turnkey office repair in Kiev

Turnkey office repair in Kiev

Преміум
Варіант з максимальним навантаженням на нас. Терміни стислі. Незалежно від обсягу всі роботи виконуються за 3 місяці в дві зміни. Всі матеріали і якість робіт виконано на рівні А + класу. Така якість ви побачите тільки в кращих офісах по всьому світу.

Замовте консультацію з безкоштовним прорахунком кошторису або принесіть нам готову. Упевнений, ми знайдемо рішення краще. Телефонуйте! 

 

Переваги роботи з
Partner Construction

 

Turnkey office repair in Kiev

Оперативний підхід

Ми не чекаємо завершення одного етапу, щоб почати підготовку до наступного. Це дозволяє нам не розтягувати ремонт на довгі місяці, а зробити все максимально оперативно.

Turnkey office repair in Kiev

Комплексний сервіс

Всі питання організації та постачальників лежать на нас. Вам достатньо передати цю відповідальність на нас і чекати готовий результат. У нас є все для реалізації вашого об’єкту.

Turnkey office repair in Kiev

Обгрунтовані ціни

Ціни на послуги залежать від складності робіт і можуть бути трохи вище за ринок. З іншого боку, це гарантія нашої якості, адже хороші речі дешевими не бувають.

Turnkey office repair in Kiev

Інноваційний підхід

Ми постійно моніторимо ринок в пошуку нових ідей, постачальників і підвищуємо кваліфікацію працівників. Ви отримуєте якісний ремонт офісу і унікальні дизайни.

Turnkey office repair in Kiev

14 років досвіду

Якщо брати за точку відліку реєстрацію бренду «Partner Construction» в 2006 році, то ми реалізували більше 100 великих об’єктів по всій Україні, що гарантує Вам найкращу якість робіт.

Turnkey office repair in Kiev

Точність розрахунків

Похибка оцінки готового проекту може становити від 3% до 5%. У разі, коли проекту не має – від 5% до 10% максимум. І це найменший показник похибки в сфері ремонтного будівництва.

Наші клієнти

Приклади робіт

Більше наших проектів по ремонту офісу ви можете подивитися в нашому портфоліо

Залишилися питання?


Ремонт офісів під ключ. Капітальний або косметичний? Чому такі ціни?

Для початку, вам потрібно визначитися, який ремонт вам належить зробити, капітальний або косметичний. З цим все просто. Якщо вам потрібно щось перефарбувати або підправити в інтер’єрі, тоді косметичний. Якщо роботи будуть пов’язані з демонтажем, обробкою або укладанням панелей, стін і стель, значить капітальний.

Здавалося б, все очевидно, але через відсутність конкретики в самому початку, ви можете мимоволі підписатися на купу «допок». Вбиваючи в пошуку фразу «Ремонт офісів під ключ Київ», ви побачите колосальний розкид цін. Це пов’язано з тим, що компанії люблять залишати на сайті мінімальні ціни саме для того, щоб ввести замовника в оману і свою воронку. Але почніть розпитувати і зрозумієте наскільки це далеко від істини.

Головний профіль для нас – це капітальний. Запевняємо, ми лояльні до клієнтів, а вартість часто близька до собівартості.

Що значить« ремонт офісу під ключ »?

В ремонті офісу термін «під ключ» зустрічається практично всюди. Він означає, що всі комунікації з субпідрядами будемо виробляти ми. Це дозволить робити роботи швидше, а закупівлю матеріалів виробляти за цінами дешевше від ринкових. Звичайно так виходить не завжди, адже розмір замовлення певних матеріалів може не дотягувати до дилерських. Але для вас це все одно обійдеться дешевше, ніж закуповувати все самостійно.

А це означає, що і відповідальність лежить повністю на нас. Всі гарантії ми прописуємо в договорі. Таким чином ми максимально забезпечуємо безпеку вашим вкладенням.

Хочете сучасний офісу, але немає навіть проекту?

Це абсолютно не проблема. Наша група компаній із задоволенням займеться розробкою дизайну і проектуванням. Ми маємо величезний досвід в переплануванні, виборі якісних меблів і створення сучасного інтер’єру. Наші послуги з надання якісного дизайнерського ремонту постійно підтверджуються нашими замовниками в рекомендаційних листах.

Ми докладемо всіх зусиль для створення комфортного офісу. Замовляйте кошторис по вашому проекту і будьте впевнені, що все буде закінчено точно в строк і в найкращому вигляді!

Що робити якщо все потрібно було запустити ще вчора?

Залиште свій номер телефону в формі, замовте callback або просто зателефонуйте на наш номер у зручний для Вас час.

Ми звикли працювати в ситуації з обмеженим часом. Велика база співробітників і налагоджені комунікації з постачальниками дозволяють нам скорочувати час на реалізацію в 1,5-2 рази, не втрачаючи при цьому якість робіт. Переконайтеся самі, замовивши презентацію про нас або особисту консультацію з нашим менеджером.

У Partner Construction ми здійснюємо ремонт і будівництво по всьому Києву. Наші клієнти часто так зайняті, що не мають можливості вникати в будівельну термінологію або креслення. Щоб не витрачати даремно ваш час, ми пояснимо все максимально доступно. Ви завжди будете впевнені, що все проходить так, як ви цього хочете.

Ми є компанією повного циклу. Що це означає?

Це означає, що ми можемо реалізувати потрібний вам об’єкт, навіть якщо у Вас є тільки ідея. Нам не важко зробити все з нуля, спираючись на Ваші побажання.

Робота з дозволами і документацією теж на нас. Навіщо Вам витрачати час на питання, які стосуються будівництва, якщо це можна надати людям, які з 2006 року реалізують кращі комерційні приміщення в Києві?

Простий дзвінок в нашу компанію і менеджер детально вислухає ваші побажання, після чого ми сформуємо найбільш оптимальний для Вас варіант.

Мало не забули …

Працюючи з нами, ви отримуєте мінімум рік гарантії на всі роботи!
Звертайтеся за консультацією навіть якщо відкриття приміщення Ви плануєте в далекому майбутньому.