Багато людей проводять в офісі більше часу, ніж будь-де. Тому не дивно, що співробітники цінують роботу у сприятливій обстановці, яка їх надихає. Проте згідно з дослідженнями, лише третину співробітників залучено до своєї роботи. Продумані роботодавці усвідомлюють необхідність змінити цю статистику, щоби залишатися конкурентоспроможними на ринку.
Залучення працівників – це монументальне завдання. Не обов’язково для цього витрачати величезні гроші. Один із найпростіших, але дуже ефективних способів підвищити загальний добробут, творчий потенціал та продуктивність співробітників – це добре оформлений офісний простір. В цьому випадку на допомогу приходить ремонт офісу.

Ось 5 ідей щодо ремонту офісу, які допоможуть розпочати продуктивну роботу.
• природне висвітлення;
• використання кольору;
• нотки природи;
• відкрите середовище;
• зонування простору.
Усього кілька змін в офісі можуть принести користь як співробітникам, так і роботодавцям!

Природне освітлення
Природне сонячне світло позитивно впливає на моральний стан співробітників, їх настрій, енергію та психічне здоров’я. Воно може підвищити продуктивність праці, а також покращити творчі здібності та зосередженість. Ремонт офісу та встановлення скляних перегородок у робочому просторі, де це можливо, дозволяє природному світлу вільно проникати у приміщення та досягати більшої кількості працівників. У вас офіс без вікон? Зміна освітлення може також змінити ситуацію. При ремонті офісу краще використовувати лампочки із синім світлом, вони можуть підвищити продуктивність співробітників, покращити їхню пам’ять та когнітивні функції, а також настрій.

Використання кольору
У багатьох офісах використовується нейтральна колірна гама, яка не привертає уваги та зливається з інтер’єром. Це, м’яко кажучи, не надихає. Бажаєте стимулювати мозкову активність, творчість, почуття веселощів та щастя? Для ремонту офісу використовуйте яскраві кольори, наприклад, жовтий або помаранчевий, щоб заряджати енергією своїх співробітників. В офісних приміщеннях, де потрібна ясність та зосередженість, спробуйте використати заспокійливі блакитний або зелений кольори.

Нотки природи
Оточивши себе природою, людина стає щасливішою – особливо у відкритих офісах. Зважившись на ремонт офісу, подумайте про невеликі фонтани, квітучі рослини та зелень. Додавання рослин на робочому місці може знизити стрес, підвищити стійкість уваги та рівень концентрації, покращити самопочуття та підвищити загальну задоволеність працівників роботою. На додаток, дослідження показали, що рослини в офісі можуть підвищити продуктивність праці на 15%.

Відкрите середовище
Минули часи закритих, клаустрофобних кабінок. Вони могли змусити співробітників почуватися некомфортно. Старомодні закриті кабінки забезпечували усамітнення, але за це доводилося платити. Співробітники були ізольовані один від одного, що є справжньою шкодою при роботі в сучасному діловому середовищі, орієнтованому на колектив та співпрацю. Ремонт офісів дозволяє зробити робочий простір більш відкритим та підвищити його прозорість. Це підвищує задоволеність працівників, покращує продуктивність, а також створює почуття спільності між працівниками.

Зонування простору
Ще один модний прийом без якого не може обійтися ремонт офісу – створення спеціальних приміщень для виконання певних функцій. Сидіння за столом по вісім годин на день може вплинути на психічне та фізичне здоров’я працівника. Створення нестандартних місць для відпочинку далеко від типового робочого простору може дати співробітникам можливість змінити темп роботи, що може підвищити творчий потенціал та покращити продуктивність. Саме в таких приміщеннях можна створити унікальну, розслаблюючу обстановку. Ремонт офісу дозволяє спроєктувати простори для відпочинку так, щоб створити тихе, спокійне місце, де працівники можуть трохи розслабитись.

Як зробити ремонт офісу?
Ремонт офісу – це величезне і часто досить громіздке завдання. Вам потрібно не тільки керувати бюджетом, але й звернути увагу на інші елементи, такі як дизайн, матеріали, наймання фахівців для реалізації проєкт та багато іншого. Це може негативно позначитися на продуктивності компанії та викликати простої у роботі. Тому, наважившись на ремонт офісу, краще скористатися за допомогою справжніх професіоналів. Компанія Partner Create – це надійний партнер, який перетворить ваш офіс, зробивши його комфортним та затишним місцем для роботи. Ви отримаєте сучасний дизайн, який створює приємну атмосферу. Partner Create зробить все можливе для того, щоб процес ремонту офісу пройшов гладко і без зайвого клопоту.