Ось уже більше п’ятнадцяти років ми створюємо офіси для великих компаній. За ці роки ми пережили 2 великих економічних кризи в Україні, які ознаменували нові етапи нашого розвитку. Змінювалася концепція і стратегія, але незважаючи ні на що, ми стали такими, якими ми є зараз.
Ми хочемо розповісти вам нашу історію.

Заснування та розвиток

2006

Компанія була заснована випускником КІБІ, який на той момент вже встиг отримати як локальний, так і закордонний досвід у сфері будівництва. На першому етапі у компанії не було чітко будівельної спеціалізації. Одним з перших великих об’єктів, які реалізувала молода компанія, стала реконструкція готелю “Голосіївський”.

2007-2008

Компанія все більше починає працювати з комерційною нерухомістю. Серед реалізованих об’єктів – офіси, магазини, банки.

2009-2010г.

Почалося формування компанії повного циклу, і розширення спектра послуг, що надавалися штатними фахівцями. Відбувається ребрендинг і тепер Partner Create формує власну проектну групу і професійний відділ продажів.

У тому ж році було запущено меблеве виробництво, для повної комплектації комерційних об’єктів власними меблями.

Partner Create доповнюється департаментом інженерних систем, який займається проектуванням і реалізацією систем освітлення, електрики, ОВиК, СКС, автоматизації та безпеки.

Запускається власне виробництво світлопрозорих конструкцій і перегородок.
З цього моменту компанія практично не користується послугами сторонніх підрядників, пропонуючи своїм клієнтам виконання робіт “під ключ”, власними силами.

Великі клієнти й власне виробництво

2011

ІсторіяЦей рік став знаковим для Partner Create. Компанія реалізує найбільший проект в Україні – офіс міжнародної корпорації Samsung, який став відомий далеко за межами нашої країни. Partner Create розширює територію надання своїх послуг, працюючи над дизайн-проектами для клієнтів не тільки в Україні, а й на ринку США і Азії.

2012

ІсторіяPartner Create стає підрядником центрального міжнародного офісу чемпіонату Євро 2012 в Українi. Створює проекти для ринку Грузії, Польщі, США (концепцію і контроль над втіленням для двох бізнес-центрів і одного шоу-руму).

Стрімке зростання

2017

В цьому році клієнтами компанії стають міжнародні бренди:
Tetra Pak – найбільший у світі за обсягом продажів виробник пакування для харчових продуктів, AXA Group – французька страхова та інвестиційна група компаній, компанія Ferrero – всесвітньо відомий виробник шоколаду і кондитерських виробів.

2018

Цей рік визначений реалізацією проектів офісу міжнародного технологічного концерну Siemens, шоу-руму компанії Miele & Cie. KG – німецького виробника побутової техніки преміум-класу, нового офісу групи компаній Bacardi-Martini, офісу міжнародної фармацевтичної компанії Biocodex і багатьма іншими яскравими проектами.
У 2018 м співробітники компанії стали першими українськими фахівцями, які відвідали заводи Німеччини Knauf AMF і пройшли навчання та сертифікацію по роботі з їх матеріалами.

2019

Новий ступінь у розвитку Partner Create. Компанія оновлює структуру, нарощує кількість співробітників, переїжджає у власний офіс шоу-рум, він же – наочний приклад можливостей Partner Create для потенційних клієнтів, а також символ надійності компанії і її відкритості. За цей період компанія показала 5-ти кратне зростання чисельності персоналу та обороту.
В цьому році ми запустили український філіал коворкінг-просторів міжнародної мережі Spaces, VIP відділення A-Bank і розширили український офіс OLX.

2020

Цей рік почався з відкриття офісу IT-компанії Grammarly, заснованої в Україні у 2009 році. Компанія створює онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою.
Райффайзен Банк Аваль відкрив офіс у БЦ “Астарта” площею 2000 м2. У новому та сучасному Avenue 53 реалізовано робочі простори для світового лідера Regus. У Unit City реалізували під ключ офіс Elementum Energy з інноваційним столом з сонячних панелей

Професійне вдосконалення

На цей час, всі бізнес-процеси компанії спрямовані на те, щоб клієнти, отримали в особі компанії надійного партнера, який здатний точно в строк в рамках бюджету, реалізувати проект будь-якого масштабу.

Для цього в нашій компанії приділяють значну увагу навчанню своїх співробітників. Наші фахівці проходять тренінги і навчальні курси в навчальних центрах світових брендів: LEDVANCE, Philips, LTX, Arkoslight, Molto Luce, KNAUF AMF, OBO, Schneider Electric, Perfect-Acoustics, Forbo, Milliken, Parketiko, Danfoss, Doellken, Andreu World.

        Один з основних KPI для топ-менеджерів компанії є постійнє навчання і впровадження інновацій.

СЕО Partner Create – Олег Болебрух, має сертифікат експерта Ради стійкого будівництва Німеччини. DGNB (Deutsche Gesellschaft für Nachhaltiges Bauen). Це означає, що він може професійно оцінити якість будівництва за сукупністю критеріїв таких як:

Історія

  • якість навколишнього середовища;
  • економічна ефективність;
  • соціально-культурні якості і функціональність;
  • технічна оснащеність;
  • якість процесу;
  • якість місця розташування.

Сьогодні Рartner Create входить в трійку найбільших компаній по реалізації комплексного ремонту комерційної нерухомості в Україні.