У цифрову епоху одним із факторів, що допомагають корпораціям підвищити ефективність роботи своїх співробітників і, отже, покращити продуктивність, є зміна атмосфери та обстановки на робочому місці – це можна забезпечити за допомогою ремонту офісу. Одним із відмінних рішень може стати “розумний офіс”. Зараз “розумний офіс” – це концепція, що застосовується багатьма провідними компаніями для зміни обстановки на робочому місці. Доведено, що “розумний” дизайн офісу дійсно може змінити життя в офісі на краще.

Що таке “розумний офіс”?
“Розумний офіс” – це концепція робочого середовища, розроблена з метою мотивації працівників для підвищення продуктивності та креативності. Такий ремонт офісу передбачає використання технологій для розрядки обстановки та створення гармонії.
Основним напрямком Smart Office є адаптація рішень та технологій IoT (Інтернет речей), іноді званих “розумними рішеннями”, до офісного простору. Нижче наведено приклади інтелектуальних рішень, що використовуються при ремонті офісів, які можуть бути з’єднані один з одним та легко керуватися за допомогою мобільних додатків:
• Інтелектуальне рішення управління: система, що дозволяє автоматично вмикати та вимикати електроприлади залежно від зайнятості приміщення.
• Інтелектуальна система бронювання: Система, яка допомагає легко забронювати конференц-зал або Hot Desk через мобільний додаток.
• Система керування відвідувачами: Інтелектуальна технологія, призначена для керування відвідувачами за допомогою сканування обличчя або QR-коду.
• Мобільний додаток HR: Система, яка дозволяє працівникам реєструвати час приходу та догляду в режимі реального часу за допомогою GPS, включаючи функції запиту та затвердження витрат працівників та оплати понаднормових.
• Smart Digital Whiteboard: рішення, яке спрощує проведення презентацій на нарадах.
• Smart Film: рішення, яке дозволяє перетворити скляні перегородки на матові для забезпечення конфіденційності.
Ремонт офісу із застосуванням цієї технології в офісі сприяє зручності та гнучкості для співробітників, підвищуючи добробут для щасливого робочого місця.

Як “розумний офіс” може допомогти вирішити проблеми компаній?
1. Використовуйте ремонт офісу в стилі Smart Office для мотивації та натхнення працівників. Smart Office створює хороші робочі відносини та гармонійніше офісне середовище. Компанія може стати більш відомою та залучити потенційних працівників, а існуючі співробітники зможуть відновити мотивацію та насолодитися збільшеним творчим потенціалом.
2. Використовуйте “розумний офіс” для підвищення продуктивності праці. Якщо проводиться ремонт офісу та впроваджується новий дизайн із сучасними засобами, співробітники, безперечно, будуть краще зосереджені на своїй роботі. Підвищення продуктивності, ефективне виконання роботи задля досягнення бажаних результатів, сприятливо позначається загальної продуктивності компанії.
3. Використовуйте “розумний офіс” для підвищення цінності та зниження витрат. Завдяки сучасній концепції ремонту офісу, робочий простір може бути використаний повністю. Підприємства можуть використовувати переваги технологій для підвищення продуктивності та ефективності, розподіляючи співробітників на відповідні місця. Це знижує робоче навантаження і, отже, тиск на працівників.
Таким чином, “розумний офіс” – це важливе, якщо не критичне питання для компаній, яке необхідно прийняти в даний час, оскільки він може допомогти підвищити продуктивність та конкурентоспроможність, сприяючи зростанню.

Ключові моменти
Розумний офіс – це концепція ремонту офісу, розроблена з урахуванням реальних потреб співробітників, що реалізує технологію IoT, щоб допомогти співробітникам зростати та зберігати продуктивність на роботі. Проблеми, з якими стикається бізнес, можуть бути пом’якшені або вирішені повністю шляхом ремонту офісу. Фахівці компанії Partner Create з радістю прийдуть на допомогу та зроблять по-справжньому якісний розумний офіс. Partner Create – це надійний підрядник та спеціаліст у сфері ремонту офісів, завдяки якому кожна компанія отримає нові можливості для натхнення та збільшення своїх показників. Використання “розумного офісу” дає величезні переваги для бізнесу. Спробуйте та переконайтеся в цьому самі!