Коли ремонт офісу підходить до завершального етапу, саме час подумати про те, як наповнити холи та робочі кабінети затишком, створити здорову атмосферу, в якій співробітники зможуть повноцінно працювати, з комфортом відпочивати. Вирішити це завдання дозволить озеленення. Численні дослідження довели позитивний вплив рослин на людину. Вони заспокоюють нервову систему, знижують напругу. Тому більшість столичних організацій вважають озеленення офісу однією з обов’язкових умов.

Особливості декорування офісу за допомогою рослин

Сучасні технології передбачають застосування інноваційних рішень при озелененні офісу. Наприклад, квітучих взимку зелених живих стін. Для вертикального озеленення в Києві використовуються фітомодулі, здатні перетворювати офіс в оазис свіжості. Закінчивши ремонт офісу, відразу ж приступають до їх монтажу. За простоті установки, зручності догляду за рослинами фітомодулі не мають аналогів. Для їх пристрою підходять не тільки тіньовитривалі, невибагливі, але і квітучі, екзотичні рослини. Але в період втрати декоративності такі екземпляри доведеться замінити. Кращий варіант для оформлення у затемнених приміщень – стабілізований мох.

Однак живі рослини: сукуленти, декоративно-листяні, красиво квітучі є генераторами кисню. Завдяки кімнатним квітам співробітники дихають чистим повітрям, що позитивно впливає на самопочуття, зводить до мінімуму захворюваність. Озеленення офісу сприяє тому, що рівень вологості завжди в нормі. Це особливо актуально для кабінетів, укомплектованих великою кількістю комп’ютерної та, оргтехніки. Озеленення сьогодні – не просто актуальний в дизайні тренд. Це можливість створити для персоналу оптимальний мікроклімат. Яскравий нефритовий колір зелені допомагає зберігати активність, працездатність, дарує естетичну насолоду.

Плюси офісного озеленення

Оформлення офісу компанії, холу готелю, відділення банку, коворкінгу варто довірити професіоналам. Фірми, що займаються комплексним озелененням, перетворять внутрішній простір, створять в офісі колоритний куточок єднання з природою, надавши йому презентабельність, індивідуальність. Офісне озеленення дозволяє домогтися чудового візуального ефекту. Доручивши роботу досвідченим майстрам, клієнти можуть розраховувати на:

  • розробку унікальної концепції;
  • підготовку дизайн-проекту озеленення;
  • закупівлю виконавцем матеріалів для посадки (рослин, кашпо, всіх необхідних аксесуарів);
  • контроль якості посадкового матеріалу;
  • комплексне обслуговування: полив, догляд за висадженими рослинами;
  • відмінний результат – стильний дизайн, декоративність.

Позбавлене зелені робоче приміщення виглядає похмурим і неживим. Завдяки озеленення офісу співробітники відчувають себе більш комфортно.

Підбір рослин для озеленення відбувається відповідно до безлічі критеріїв. Значення має густота і висота крони, розмір, забарвлення, форма листя. Квіти, листя різноманітного забарвлення, форми дарують свіжість, надають приміщенню особливу чарівність. За допомогою озеленення не складе труднощів облагородити навіть самий скромний інтер’єр. Тому закінчивши ремонт офісу, не забудьте про озеленення – одноме з найбільш вдалих і доступних прикрас офісних площ.