Кожна компанія прагне до оригінального і запам’ятовується дизайну свого офісу. Це дозволяє виділитися серед конкурентів, створити затишок і певну атмосферу, а також налаштувати співробітників на робочий лад. Щоб стилістика приміщення відповідала сучасним вимогам комфорту, респектабельності та концепції діяльності компанії, потрібно зробити хороший ремонт офісу. Реалізувати плани допоможуть висококласні фахівці з, Partner Create, адже хороший підрядник – це якість, естетичність, довговічність і спокій.

Щоб визначитися з вибором стилістики офісного інтер’єру, потрібно знати загальні правила ділового дизайну.

1. Вибір кольорової гами. Кольори повинні бути спокійними і водночас насиченими і такими, що запам’ятовуються. Не вітається сірість, але і буйство фарб недоречно.
2. Офісні обов’язки це – здебільшого робота за столом, тому меблі повинні бути ергономічними і зручними.
3. В офісі люди займаються розумовою працею, і їм потрібно комфортне місце для відпочинку, щоб відволіктися. Планування, що припускає окрему зону відпочинку, сприяє підвищенню продуктивності праці. Тому перед ремонтом офісу обов’язково треба обговорити питання про повноцінну зону відпочинку з дизайнером і будівельниками.
4. Велике значення має освітлення. Добре, якщо будуть великі вікна, що дають багато природного світла, але потрібно також і потужне штучне освітлення.
5. Робочий простір має бути чітко поділено на зони, інакше організувати роботу буде важко.

Спираючись на ці правила, можна вибрати конкретний стиль. Зараз в дизайні існує велика кількість різних напрямків, що дають можливість зробити оригінальний ремонт офісу і в той же час витримати одну стилістичну ідею.

Будь-яка дизайнерська концепція повинна відповідати трьом основним вимогам: баланс між естетикою і функціональністю, відповідність інтер’єру і філософії компанії, можливість в майбутньому швидко оновити інтер’єр.

Стилі офісного дизайну.

  • Мінімалізм. Головна риса і перевага – лаконічність. Мінімалізм простий, функціональний і зручний, в ньому багато світла, простору. Форми і лінії чіткі, геометричні. Кольори спокійні: в основі палітри може бути білий, перловий, бежевий з акцентами чорного, венге або якогось яскравого відтінку. Це найпопулярніший і універсальний стиль. Ремонт офісу в такому стилі роблять IT-компанії, логістичні організації, різні агентства.
  • Модерн. Трохи химерний, але оригінальний. Характеризується дорогими матеріалами, цікавим декором і витонченістю. Підходить для творчих майстерень, де потрібне натхнення і креативне мислення.
  • Хай тек. Трохи холодний і відсторонений, добре узгоджується з сучасною технікою. Фон однорідний, з яскравими акцентами. Матеріали: пластик, метал, скло.
  • Класичний стиль воліють юридичні контори, салони краси, меблеві фірми. Головне в такому напрямку – поважність і аристократичність. Кольори м’яких шляхетних відтінків. Меблі дорогі, громіздкі. Матеріали натуральні.