Будівельні роботи

У Києві дуже багато будівельних компаній. Не дивлячись на це, замовнику дуже важко підібрати по справжньому якісних професіоналів на такі послуги як: ремонт офісу або будівництво офісу, дивлячись що вам потрібно. Та й виконати весь обсяг робіт “під ключ” з гарантією якості і матеріалів, при цьому в обумовлений і зафіксований заздалегідь термін можуть не багато.

Найчастіше невеликі будівельні бригади та організації пропонують виконати тільки якісь конкретні будівельні роботи. Наприклад: монтаж систем опалення або електромонтажні роботи. А якщо компанії потрібно провести монтаж водопроводу або вентиляційної системи, то доводиться знаходити додаткову будівельну компанію.

Крім незручності пошуку вузькопрофільних фахівців, цей підхід таїть додаткову небезпеку. Жодна з компаній, які одночасно працюють над одним проектом, не понесе повну відповідальність за якість використовуваних матеріалів і робіт. У підсумку, в разі негативного результату складно від кого то добиться виправлень або компенсацій.

Кращий варіант коли всі будівельні роботи виконує одна надійна компанія. “Партнер Констракшн” виконає повний комплекс ремонтно-будівельних робіт. Так само наша компанія може виконати повний контроль над усіма етапами робіт і гарантувати результат на папері.

Бренд “Партнер Констракшн” в будівельному ринку України добре відомий як надійна компанія і більш ніж сто успішних проектів реалізованих з 2006 року служать цьому підтвердженням. Ми є партнерами по будівництву і ремонту офісів для таких компаній як: Biocodex, Danone, Samsung, Epam, Siemens, AXA, Hacken і багато інших. Останні Бренди для кого ми виконували будівельні роботи ви завжди зможете подивитися у нас на сайті на вкладці – “наші клієнти“.

Ми співпрацюємо з багатьма лідерами ринку і дуже вдячні їм за високі оцінки нашої роботи, які вони висловили в рекомендаційних листах.

Завдяки тому, що наша команда працює як єдиний механізм і величезному досвіду за плечима кожного співробітника, ми втілюємо в життя найсміливіші ідеї наших клієнтів. Наша Група компаній готова розробити для Вас концепцію та архітектурно-проектну документацію. Після чого в зафіксований в договорі термін – реалізувати все в кращому вигляді.

Будівельні роботи

З кожним клієнтом “Партнер Констракшн” дотримується своїх важливих принципів:

1. Індивідуальний підхід. Ми створюємо для кожного будівельного об’єкта команду професіоналів, в число якої входить проджект-менеджер, менеджер по роботі з клієнтами, кошторисники інженери, і необхідну кількість будівельників. Під наглядом виконроба вони успішно реалізують кожен проект.

2. Терміни і вартість проекту-фіксуються. Наша компанія Сумлінний платник податків і приступає в роботі тільки після того, як підписуємо договір із замовником. В даному договорі ми прописуємо чіткі терміни виконання всіх робіт і вартість проекту. Ми вміємо формувати точний кошторис, а її похибка не перевищує 3.5% від загальної суми. Цей відсоток істотно нижче, ніж у інших будівельних компаній України. Ми впевнені в собі і готові в Договорі прописати додатковий пункт, у якому, якщо ми не встигнемо виконати всі роботи в обумовлений строк, повернемо до 100 000 грн!

3. Всі будівельні роботи “під ключ”. “Partner-construction” виконує: управління ремонтно-будівельними процесами, будівельний контроль, технічне обстеження будівель і споруд, технічний нагляд, будівельні роботи.

4. Гарантія якості матеріалів і будівельних робіт. На всі проведені нами будівельні роботи також буде офіційна гарантія від 1 року. Матеріали беруться в залежності від бюджету, яким володіє компанія-замовник. Всі матеріали перевірені нами, шляхом проб і помилок.

Будівельні роботи

Будівельні роботи від “Партнер Констракшн”