Будівельні компанії

Попит на будівельні послуги в Києві дуже високий. Дуже популярними послугами сьогодні, можна вважати: ремонт і будівництво офісів, проєктування та монтаж інженерних мереж і управління будівельними об’єктами.  В Україні складно зустріти будівельні компанії з такою історією та величезним успішним практичним досвідом.

Будівельні компаніїБудівельні компанії дуже часто не готові виконати всі будівельні послуги “під ключ”. Одні можуть зробити тільки концепцію вашого нового офісу, інші можуть спроєктувати інженерні мережі, а виконувати монтаж доводиться третім будівельним компаніям і бригадам. Це не дуже хороший підхід до такої серйозної справи. В такому випадку ви дуже ризикуєте отримати неякісний результат, всі роботи можуть не бути виконані в строк, а початковий Кошторис істотно збільшена.

Багато будівельні компанії Києва не хочуть укладати офіційний Договір, в якому потрібно прописувати всі етапи робіт, якість матеріалів і фінальний бюджет проекту. Натомість пропонують “вірити на слово” – що все буде зроблено добре. Ми вважаємо це неприпустимо і дуже необачно погоджуватися на такі умови.

Будівельна компанія “Partner Create” важливі особливості:

— Всі будівельні роботи ми виконуємо після того, як був підписаний офіційний Договір, в який вписані всі гарантії щодо часу на реалізацію, бюджет і якість роботи.

— Отримавши багаторічний досвід, ми навчилися дуже точно складати будівельний кошторис і зараз її похибка не перевищує 3.5%. Цей показник значно менше ніж у інших будівельних компаній України.

— Наша організація готова прописати в Договорі додатковий пункт про повернення 100 000 грн, при виході за рамки часу та бюджету.

— Ми індивідуально підходимо до кожного будівельного проекту. Підбирається команда професіоналів, до числа якої входить менеджер по роботі з клієнтами, проджект-менеджер, інженери, кошторисники і необхідну кількість будівельників, які під наглядом виконроба реалізують будівельний проект.

— Нами було успішно реалізовано величезна кількість будівельних об’єктів (понад 100), для таких великих брендів як: Danone, Siemens, Samsung, Biocodex, AXA, Epam і т. д. Останні реалізовані об’єкти ви завжди зможете подивитися в розділі “Портфоліо”.

— Наша компанія уважно стежить за ринком новинок в будівельних матеріалах і технологіях. Ми дуже часто застосовуємо їх при реалізації нових об’єктів. Це може бути системи “розумного будинку” для дистанційного керування офісом. Таке управління і контроль ми впровадили при будівництві коворкінгу Anthill Space.

Будівельні компанії – як зробити вибір?

Будівельні компаніїНаша компанія виконає повний комплекс будівельних робіт. Ми виконуємо “під ключ” ремонт або будівництво офісу. Ми спеціалізуємося на цьому. Є велика кількість компаній які виконують “все”. Можуть і будинок побудувати і магазин і ремонт офісу зробити. Кожен напрямок в будівництві має ряд своїх особливостей і дуже важливо, щоб будівельна фірма або будівельна бригада, яка виконує подібні складні роботи знала досконало всі нюанси в кожному з напрямків.

Наша пряма спеціалізація це-офісні простори. Ми дуже добре знаємо цей напрямок в будівництві і виконуємо весь комплекс робіт з повним контролем на кожному з етапів будівництва. Кращий вибір, якщо Вам потрібен новий офіс або ремонт офісу, це вузькопрофільні фахівці в даному будівельному напрямку – “Partner Create”.