Сучасний і ергономічний офіс дозволяє співробітникам працювати ефективніше. Він є візитною карткою компанії. Тому ремонт офісу і його облаштування – важлива частина підготовки до робочого процесу будь-якої організації. Уважні керівники компаній ретельно підходять до цього питання, піклуючись про комфорт своїх співробітників і клієнтів.

Установка сигналізації

Для захисту приміщення і активів організації слід подбати про встановлення відповідного сигналізаційного обладнання. Діюча сигналізація захистить офіс або інші комерційні приміщення від можливої ​​крадіжки техніки, грошових коштів і товарів. Це забезпечить спокій робочого колективу і його керівництво. Оптимальним варіантом буде замовлення установки сигналізації на стадії ремонту офісу.

Охоронна сигналізація може бути:

  • звукова – підходить для охорони торгових і складських приміщень, де є сторож;
  • з автодозвоном – здійснюється дзвінок або відправку SMS на заздалегідь зазначений номер в разі тривожної події (проникнення в приміщення);
  • пультової – при здійсненні несанкціонованого проникнення спрацьовує тривога і на об’єкт приїжджають співробітники приватної або державної служби охорони.

Третій вид сигналізації найкращий для захисту офісних приміщень, хоча за ціною він не найдешевший. Якщо є необхідність охорони навколишнього території (паркування, під’їзду до офісу), тоді установка сигналізації буде вище за вартістю. Адже для цього використовуються більш складні вуличні датчики.

Відеоспостереження в офісі

Для контролю робочого процесу, вирішення спорів і конфліктів між працівниками та клієнтами в офісних приміщеннях може бути встановлена ​​відеофіксація. Вона також допоможе уникнути крадіжки особистих речей і офісної техніки. Встановити відеоспостереження можна після проведення ремонту в офісі або в його процесі. Відповідні фахівці спочатку розробляють проект, що враховує всі нюанси для максимально коректного відкритого спостереження.

Використовується наступне обладнання:

  • аналогове – зображення передається на відеореєстратор і монітор;
  • цифрове – відеокартинка передається на сервер, є можливість спостерігати онлайн.

Цифрове IP відеоспостереження є більш сучасним і дуже надійним. Його більш висока вартість в порівнянні з аналоговим виправдана, так як використовуються інноваційні методи відеоспостереження.

Камери відеоспостереження, встановлені усередині приміщень, не потребують функціях вологозахисту. Вони працюють при хорошому освітленні, даючи чітку картинку. Відмінним варіантом для будь-якого офісу є камера в купольному корпусі.

Якісна і своєчасна установка сигналізації і відеоспостереження забезпечить продуктивну і безпечну роботу всієї компанії.