Розумний офіс

Розробляючи систему розумного офісу фахівці Partner Create керувалися комфортом, безпекою та економією для наших клієнтів.

Різноманітність сценаріїв і можливість віддаленого управління освітленням, водопостачанням, вентиляцією і кондиціонуванням, опаленням та іншими системами офісу спростить, і зробить економічну експлуатацію офісного приміщення.

  • Освітлення
  • Водопостачання
  • Клімат
  • Безпека
  • Сценарії (комплекс)

Освітлення

 

Контролюйте освітлення в кожній з кімнат вашого офісу дистанційно, чи за допомогою вбудованих панелей контролю.  Налаштуйте оптимальне підсвічування кожної з зон – робочої, зони відпочинку, кухні, коридору, сан.вузлів. Додатково, датчики присутності можуть вимикати чи вмикати світло за наявності людини в приміщенні.

Водопостачання

 

Всі показники лічильників тепер у вашому додатку. Також при екстреній ситуації, наприклад, прориві труби чи затопленні приміщень, система автоматично перекриє подачу води та повідомить вас про цю ситуацію. додатково, система теплих підлог, (водяної підлоги) автоматично регулює температуру та подачу води в систему.

Клімат

 

Єдине управління і злагоджена робота систем: опалення, теплої підлоги, вентиляції, кондиціювання, фільтрації та зволоження повітря створять оптимальну температуру і якість повітря у вашому офісі. Розумна система вентиляції сама стежить за рівнем вуглекислого газу в приміщеннях та автоматично вмикається при необхідності або переходить в енергоощадний режим.

 

Безпека

 

При несанкціонованому проникненні на територію спрацьовують датчики присутності. Система активує звукову та світлову сигналізацію, викликає службу охорони, а також відправляє вам повідомлення, фото або відеофрагмент з камери відеоспостереження. Запис може здійснюватися постійно, або тільки при спрацьовуванні датчиків руху. Відеоархів записується по зашифрованому каналу на віддалений сервер. Ви можете переглянути запис з камер в будь-який час.

Сценарії (комплекс)

 

Всі та багато інших комплексів працюють разом для максимального комфорту та економії.

Наприклад – коли офіс зачиняється, автоматично вмикається сигналізація, опалення, кондиціонери, вентиляція переходять до режиму економії, водопостачання та освітлення вимикається. У запрограмований час, наприклад за годину до початку робочого дня, необхідні системи активуються для створення комфортного клімату, освітлення та температури приміщення.

 

Система дозволить Вам економити на освітленні до 40% і на опаленні до 30%. Сама контролює і регулює роботу кожного пристрою на підставі поточних параметрів згідно з заданою програмою.

Елементи системи можна в будь-який час поступово доповнювати (наприклад, при розширенні офісу, переплануванні) виключаючи необхідність свердлити стіни і прокладати кабель.

Замовте консультацію нашого фахівця з систем розумного офісу