Близько 15-ти років наша будівельна компанія спеціалізується на ремонті офісів в Україні і готова запропонувати свої послуги. Ми розуміємо важливість зручності робочих місць, тому прагнемо зробити їх комфортабельними, ергономічними, сучасними. В ремонтах офісів використовуємо інноваційну техніку. Арсенал БК «Partner Create» не обмежується першокласним ручним інструментом. Ми маємо в своєму розпорядженні пристрої, обладнання (машинами для заливки підлоги, механізованої штукатуркою і ін.), за допомогою яких можливо реалізувати масштабні проекти з ідеальною якістю в стислі терміни.

При розробці дизайн-проекту дизайнери врахують не тільки особливості праці співробітників, характер використання приміщення, а й область діяльності вашої організації. В результаті офіс перетвориться. Він стане привабливим для персоналу місцем роботи, особою вашої фірми для клієнтів.

Капітальний, косметичний або елітний ремонт офісів в Києві «під ключ»

Починається офісний ремонт з виїзду зморщок на об’єкт. Ми складаємо кошторис, укладаємо договір, розробляємо інженерно-технічну документацію, а потім приступаємо безпосередньо до ремонту. Компанія пропонує послуги як невеликим організаціям, які планують освіжити приміщення, підвищити його функціональність, так і найбільшим столичним банкам, бізнес-центрам, коворкінг, для яких важливий першокласний монтаж електро-, тепло-, водопостачання, вентиляції, кондиціонування.

Розцінки на ремонтно-оздоблювальні роботи залежать від площі приміщення, складності проекту, переліку послуг, вартості матеріалів. На підсумкову вартість впливає необхідність демонтажу, влаштування інженерних систем. В ціну вже включена прибирання сміття, транспортні та додаткові витрати.

Чому замовники вибирають нас?

Переваги співпраці з київською компанією «Partner Create» очевидні.

1. Ремонтно-оздоблювальні роботи ми виконуємо самостійно, не залучаючи фахівців сторонніх фірм.
2. Приймаємо замовлення на всі види послуг: від економних варіантів (косметичний ремонт офісу) до перепланування, капітальної реконструкції комерційної, муніципальної нерухомості «під ключ».
3. Індивідуальний дизайн планування, інтер’єрів будь-якої складності.
4. Технічний нагляд на кожному з етапів, суворе дотримання технологій.
5. Гарантія бездоганної якості. Відповідальність за кінцевий результат.
6. Конкурентоспроможні на ринку розцінки на проектування, монтажні, ремонтно-оздоблювальні роботи, послуги генпідряду.
7. Чітке дотримання заявлених термінів.

Довіривши нам ремонтні, оздоблювальні роботи, замовники точно в термін отримають свіжий, функціональний, комфортабельний офіс. Фахівці нашої команди реалізують будь-які, в тому числі оригінальні і нестандартні дизайнерські рішення, здійснять монтаж інженерних систем, обробку. Ми прихильники чесного і відкритого ціноутворення, тому ремонт офісу не стане обтяжливим для бюджету вашої фірми.

Підберіть в фотогалереї привабливий дизайн, оцініть якість реалізованих проектів. Щоб зробити замовлення на ремонт офісу в Києві «під ключ», зверніться за номером: +38 050 388 18 77  або зробіть online-замовлення з сайту. Менеджери проконсультують з усіх питань, а фахівці в зручне для вас час під’їдуть на виміри. Виїжджаємо в усі райони міста.