Офіс OLX

Компанія OLX представлена в 45 країнах світу, а в Україні входить в п’ятірку найпопулярніших платформ онлайн-оголошень, що об’єднує людей для покупки, продажу чи обміну товарами та послугами. На український ринок OLX вийшов у 2014 році, після того, як дошка оголошень Slando.uk приєдналась до OLX Group і провела ребрендинг.

Проблема

У 2018 році компанія відкрила другий офіс, а вже у 2019-му їй знадобився 3-й, площею 500 кв.м.
Вибрали приміщення в БЦ SP Hall на 5-му поверсі, яке було сусіднім до вже ОLX якій вже працював. За успішним збігом обставин, у цьому приміщенні компанія Partner Create вже робила ремонт для офісу digital-команди Альфа-Банку – Альфа Лабораторії. Ми знали нюанси цієї будівлі і могли максимально швидко зробити те, що необхідно замовнику. Нашою задачею було зробити не просто розширення офісу, а плавний перехід в офіс іншого підрозділу OLX, дизайн якого виконаний в іншому стилі.

Складність полягала в тому, що переробляти завжди важче, ніж робити з нуля.  Ми адаптували під нове планування всі інженерні системи з проведенням усіх необхідних розрахунків – тепло, кондиціонування, повітрообмін, рівень освітлення робочих місць. Систему електропостачання та освітлення довелося робити заново з постачанням світильників індивідуального виробництва.

Рішення
Переговорні кімнати були виділені алюмінієвими перегородками, вифарбуваними в яскраві кольори. В них реалізовані спеціальні акустичні рішення для комфортного спілкування. Для підлоги було використано килимового покриття Flotex. Flotex поєднує у собі практичність гнучкого підлогового покриття з протиковзними і акустичними якостями, що звичайно є в текстильних покриттях. Flotex – зносостійкий і гіпоалергенний матеріал. Не боїться води та є єдиним текстильним покриттям, яке можна мити. Ми використали всі матеріали з підвищеною зносостійкістю, термін експлуатації яких розрахований не менш ніж на 5 років.

У цьому офісі унікальний дизайн кухні, зона для пиття кави плавно переходить у зону амфітеатру, де збираються співробітники для проведення зібрань, корпоративних івентів, днів народжень. Це універсальне, яскраве і стильне місце, яке часто можна побачити на інста-фото співробітників OLX. Там є ціла стеля, на якій кольоровою крейдою можна реалізувати свої творчі фантазії. Зображення на цій стіні міняються з кожною фазою життя компанії. В офісі величезна кількість зелені.

Результати
Ми «під ключ» виконали розробку дизайн-проекту, розробку інженерної документації і ремонтно-будівельні роботи. Реалізація проекту зайняла рівно 2 місяці та була завершена точно в строк.

Рік: 2019 Квадратура: 500 м2

Поговоримо про ваш майбутній простір