Комплексний ремонт офісу складається з етапів, один з них – влаштування підлоги. До нього пред’являються високі вимоги, тому, що підлогові поверхні піддається значним навантаженням, та механічному впливу. Не менш важливим моментом є естетична сторона питання, формування загального ділового інтер’єру.

Вимоги до облаштування підлоги в офісі

Укладання підлоги – відповідальний етап при ремонті офісу. В процесі робіт важливо не тільки правильно укласти покриття, але також зміцнити основу.
Залежно від конкретного приміщення, процес облаштування офісних підлог включає такі етапи:

  • вирівнювання чорнового бетонного шару;
  • облаштування стяжки для формування рівної поверхні;
  • створення основи під підлогове покриття при необхідності;
  • створення теплоізоляційного шару та інші.

Надійний підрядник і фахівець Partner Create проведе ремонт офісу, зокрема ремонт підлоги з урахуванням індивідуальних особливостей, напрямку діяльності компанії і запланованого бюджету замовника. Будівельна компанія пропонує вигідні пропозиції для всіх клієнтів по створенню комфортних умов для співробітників, відвідувачів.

Види покриттів для підлоги
Сьогодні існують різні види підлогових покриттів. При виборі необхідно враховувати призначення приміщення та особливості його експлуатації.

Фальшпідлога
Фальшпідлога – покриття модульного типу, підійде для офісу і робочого кабінету. Переваги – швидкість укладання, додаткова тепло-, звукоізоляція, можливість сховати частину комунікаційних систем, забезпечивши до них легкий доступ при необхідності.

Синтетичний каучук
Плитка на поверхню поглинає звук кроків і є хорошим рішенням для робочих приміщень. Серед сильних сторін – екологічність, різноманітність кольорів, що дозволяє підібрати варіант з урахуванням загального стилю інтер’єру. Такі підлоги не бояться забруднень і легко очищаються.

Ламінат
Відмінний вибір для кабінету керівника – ламінат. Такі підлоги практичні, зносостійкі, мають престижний зовнішній вигляд, здатні підкреслити статус і солідність компанії. Підлогове покриття представлено широким вибором, серед доступних варіантів – матеріал під натуральний паркет.

Плитка для підлоги
Плитка – найпопулярніший матеріал для прохідних зон офісу. Покриття підходить для коридорів, холів, залів для клієнтів. Практичні властивості – довговічність, міцність, простота очищення, стійкість до стирання, пошкодження.

Наливна підлога
Пол наливний – вибір сучасних і прогресивних компаній. Поверхня проста в облаштуванні, має респектабельний зовнішній вигляд, практична в експлуатації і легка в догляді. Відмінні властивості – широкий асортимент стилістичних рішень, зокрема можливість створення об’ємних зображень.
Створення статі – відповідальний етап ремонту офісу. Основна вимога до підлоги робочого простору – практичність. Вибір і дизайн підлогового покриття багато в чому визначається площею приміщення, організацією освітлення, напрямком діяльності та корпоративними квітами компанії.