Офіси стали майже домом для багатьох людей в сучасному світі, тому власники намагаються зробити приємну атмосферу в приміщенні. Щоб надати колорит інтер’єру і підвищити комфорт, офіс прикрашають декоративними  рослинами. Вони не тільки покращують повітря, але й позитивно вливають на емоційний стан людей. Згідно з деякими дослідженнями, внутрішнє озеленення покращує настрій співробітників і підвищує їх працездатність.

Професійні послуги з облаштування офісу

Ми рекомендуємо продумати внутрішнє озеленення на етапі  дизайну офісу (а не після того, як приміщення будуть мебльовані). Облаштування можна виконати самостійно, але краще звернутися до спеціалізованих компаній, що пропонують свої послуги. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть підібрати правильні рослини, горщики та інші декоративні елементи для робочої зони.

Як правильно вибирати рослини?

Для прикраси інтер’єру після ремонту офісу можуть застосовуватися як великі рослини з великими зеленими листками, так і низькорослі. Переважно вибирати не примхливі культури, що вимагають мінімального догляду. У більшості випадків декоративні рослини привозять з різних країн і континентів, які погано переносять кліматичні умови нашої країни. При покупці враховують не тільки зовнішній вигляд, але і вимоги до світла, поливу, температуру, рівень вологості, добрив.

Інші деталі, на які слід звертати увагу перед ремонтом офісу:

1. Тип горщика. Вибір залежить від висоти рослини, меблювання кімнати і багатьох інших факторів.
2. Місце розташування. Світла частина офісу у вікна – ідеальна зона для кімнатних квітів.

Види офісних рослин

Найбільш поширені:

  • Есхінантус лобі. Досить невибаглива рослина. Її обирають для офісів і житлових будинків. Культура виростає до 60 см.
  • Ехмея смугаста. Часто використовується для озеленення офісів і магазинів, а також внутрішніх дворів. Висота рослини не перевищує 80 см, а ширина – 60 см.
  • Акаліфа щетиниста. Квітка підходить для озеленення офісів і ресторанів, внутрішніх двориків, балконів, терас і т.д. При правильному догляді та дотриманні агротехніки культура може досягати ширини 50 см і висоти 2,5 м.
  • Імбир чудовий (Zingiber Spectabile). Дуже красива рослина з цікавою кольоровою гамою. Культура виростає до 2 м, підходить для офісів і бізнес-центрів, де є високі стелі, щоб рослини могли нормально розвиватися.
  • Торенія Фурньє. Красива квітка походить з Південної Азії. Культура не досягає високих розмірів, що робить її придатною для вирощування в будь-якій кімнаті. Стебла у неї ніжні й тендітні, з часом звисають, що робить культуру ще більш привабливою.
  • Акант колючий. Квітка була імпортована з південно-східної Європи. Використовується як акцент для озеленення дворів, вілл, альпінарію і інших просторів. Культура часто використовується для облаштування офісних і інших ділових будівель.

На ринку представлено безліч цікавих рослин для світлих і темніших приміщень. Виконавши ремонт офісу можна наповнити інтер’єр рослинністю та іншими декоративними елементами: камені й різні композиції з природних матеріалів.