Partner Facility менеджмент – це повне управління технічною експлуатацією офісів з метою забезпечення безперебійної роботи інженерних систем, за допомогою контролю та їх своєчасного обслуговування.

Послуги, які надає департамент Partner Facility для кожного виду інженерних систем:

  • Системи вентиляції й кондиціонування. Налагодження та забезпечення безперебійної роботи системи для комфортного перебування в приміщенні. Регулярна заміна витратних матеріалів, видалення забруднень в каналах та контроль роботи всіх елементів системи.
  • Електроживлення. Ремонт освітлювальних приладів, налаштування оптимальної яскравості освітлення, заміна ламп, планове обслуговування електричних щитів.
  • Водопостачання й каналізації. Сервісне обслуговування сантехніки сприяє оптимізації роботи системи для зниження загальних витрат та скорочення витрат на витратні матеріали. Планова перевірка труб, сантехнічних вузлів та своєчасна заміна кранів, змішувачів, прокладок, видалення засмічень
  • Опалення. Своєчасна підготовка до сезонної експлуатації, настройка температурного режиму і рівня тиску, контроль за справністю системи, планова діагностика труб і заміна зношених деталей. Консервація системи до наступного опалювального сезону

Регулярне технічне обслуговування та ретельний догляд за обладнанням об’єкта нерухомості дозволить продовжити термін його експлуатації, уникнути непередбачених грошових витрат та аварійних ситуацій.

Формати обслуговування:

Регламентні роботи.

Ми розробляємо та стверджуємо графік регламентних робіт по кожній з систем в залежності від особливостей експлуатації та рекомендацій виробника.

Щоденна підтримка та дрібні роботи по приміщенню

При цьому форматі ви отримуєте повноцінний фасилити менеджмент з постійною присутністю фахівців Partner Facility на вашому об’єкті для підтримки всіх інженерних систем в належному стані. При необхідності – швидке усунення будь-яких неполадок.

Ремонтні роботи

Partner Facility надає повний спектр послуг пов’язаних з ремонтом інженерних систем. Наша команда складається з досвідчених фахівців, які допоможуть спланувати та провести всі необхідні ремонтні роботи інженерних систем вашого об’єкту.

Аварійні роботи

Фахівці Partner Facility готові в режимі 24/7 надати кваліфіковану допомогу в усуненні аварійних і непередбачених ситуацій на будь-якому об’єкті нерухомості, які пов’язані з порушенням роботи інженерних систем.

Запрошуємо вас скористатися послугою фасилити менеджмент від компанії Partner Create.