Монтаж інженерних систем є невід’ємною частиною капітального ремонту будь-якого офісного приміщення. До офісів висуваються більш жорсткі вимоги по комфорту і технічному оснащенню, адже там люди працюють.  Саме тому, перелік інженерних систем у них значно ширший, ніж у жилих приміщеннях. 

Інженерні системи офісів:

  1. ЕТР (електротехнічні рішення: електрика і освітлення) – клас систем, які повинні забезпечити безперебійну роботу офісної техніки і створити всі необхідні умови для того, щоб робочі місця були забезпечені необхідним і достатнім освітленням для комфортної роботи.
  2. ОВіК (опалення, вентиляція і кондиціонування) – створюють необхідні кліматичні умови і підтримують якість повітря. Оскільки співробітники проводять в приміщенні більшу частину свого робочого часу, від якості повітря і температури залежить і їх загальний стан. У сучасному офісі цим питанням приділяється особлива увага.
  3. ВК (водопровід і каналізація). Це базові системи будь-якого приміщення. Сьогодні, системи очищення води і більш економного її використання стали стандартами (бенчмарком).
  4. СКС (структуровані кабельні системи) – це інформаційні артерії офісу, від якості і професійного монтажу яких залежить багато в чому ефективність обміну інформацією, взаємодії співробітників і швидкості роботи офісу загалом.
  5. СКД (система контроля доступа) – базова система безпеки сучасного офісу. Дозволяє організувати калькуляцію робочого часу, а також обмежити права доступу співробітників і гостей в окремі приміщення.
  6. ВС (відеоспостереження) – найбільш інформативна система безпеки, яка дозволяє моніторити все, що відбувається всередині офісу і оперативно реагувати на позаштатні ситуації.
  7. Внутрішні сповіщення і озвучування. Дозволяє створити всередині офісу приємний аудіофон і оповістити співробітників про заходи чи ситуації, повязані з їх безпекою.
  8. Автоматизація і диспетчеризація. Збирають всі інженерні системи в єдиний комплекс, що має централізоване управління. Сучасні офіси стають більш “розумними”, вміють адаптуватися під поведінку співробітників і управляти всім складним комплексом інженерних систем без залучення вузькопрофільних спеціалістів.

Компанія Partner Create має власний департамент по проектуванню і монтажу всього комплексу інженерних систем в офісних приміщеннях. У нас великий практичний досвід і висококласні спеціалісти з вищою інженерною освітою для реалізації проектів будь-якої складності.

Департамент інженерних систем займається як проектуванням (у відповідності з найвищими світовими стандартами), так і адаптацією існуючих проектів під вимоги Українських ДСТУ і ДБН (Державні будівельні норми).

Будівельна компанія «Partner Create» на ринку України з 2006 року, і нами було реалізовано більше 200 об’єктів з повним комплексом інженерних систем “під ключ”.

Залишайте заявку на розрахунок вартості інженерних систем для вашого офісу.