Дизайн-проект офісу – це ключовий документ, для визначення бюджету ремонтних робіт. Для правильного його створення, проводиться скрупульозний аналіз бізнес-процесів організації і вимог до експлуатації кожного приміщення.

Зазвичай, наші клієнти приходять до нас з готовим дизайн-проектом, але дуже часто розробка дизайну, і повного пакету інженерно-технічної документації лягає на наші плечі. Буває так, що дизайн-проект замовника просто неможливо реалізувати через конструктивні особливості будівлі, які не враховано при розробці наданого проекту.

Саме тому, ми пропонуємо вам скористатися послугами нашого департаменту проектування і дизайну.

Створення дизайн-проекту офісу виконується в кілька етапів:
  1. Проведення вимірів і створення обмірних планів. Ми виконуємо його для того, щоб відповідальність за розбіжність розмірів не лежала на боці замовника і для того, щоб врахувати всі нюанси приміщення, на які не звернули увагу, при укладанні договору оренди.
  2. Підготовка планувального рішення. Оптимальне використання площі офісного простору – є ключовим завданням планувального рішення. Офіс має бути ергономічним і функціональним. На цьому етапі проводиться правильне зонування, розробляються рішення по розширенню площі офісу за рахунок технічних приміщень, на планування накладаються схеми комунікацій і інженерних мереж.
  3. Візуалізація. Створюється 3D модель офісного простору і затверджуються всі інтер’єрні рішення – кольори, фактура, меблі, додаткові конструкції і т.д.
    Розробка креслень та проектної документації. Це повний комплект документів, що включає архітектурні рішення, дизайн-проект, інженерні системи, креслення меблів і меблевих конструкцій, відомості оздоблювальних матеріалів і техніки.
  4. Розрахунок і оптимізація бюджету проекту. На підставі розробленої документації вважаються кілька варіантів бюджету проекту, з використанням матеріалів різних виробників.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг, по створенню дизайну і розробки інженерно-технічної документації для реалізації вашого офісу. Компанією Partner Create створено і успішно реалізовано понад 200 проектів офісів компаній різного масштабу.

Замовте консультацію нашого фахівця з дизайну і проектування вашого офісу.