Поговоримо про важливу кімнату в офісному просторі – переговорна. У ній проводяться наради та переговори, укладаються угоди і підписуються найважливіші документи. Саме тут все повинно бути спроектовано і реалізовано по вищому розряду. Дизайн – це питання смаку і бренд-бука компанії, а що до інженерних систем?

Вентиляція і кондиціонування переговорної кімнати відрізняється дискретністю і періодичністю своєї роботи. Вона працює максимально інтенсивно під час проведення заходів, коли навантаження посилюється, а в решту часу використовує мінімум потужності або вимкнена зовсім, в залежності від характеру використання приміщення. Система кондиціонування залів повинна бути розрахована на великі площі, а її дія рівномірно розподілена по периметру, щоб не викликати дискомфорт у тих, хто сидить в безпосередній близькості .

Звукоізоляції і шумопоглинання можна домогтися завдяки установці глухих перегородок, використовуючи звукопоглинальні панелі, оброблені синтетичним або натуральними матеріалами для пригнічення звукових хвиль. Якщо варіант глухих перегородок вам не підходить, ми рекомендуємо використовувати цільноскляні перегородки з товщиною не менше 10 міліметрів. Це додатково поліпшить акустику приміщення і допоможе запобігти поширенню «відлуння».

– При оснащенні переговорної, розетковим блоки можна розміщувати як на столі, так і під ним, для зручного і правильного підключення своїх і сторонніх джерел, наприклад, ноутбука або зарядки до телефону. Для іншої техніки рекомендується використовувати варіант настільних люків і башточок, які комплектуються роз’ємами мережевих розеток 220В, роз’ємами інтернет (RJ45), USB, HDMI, VGA для підключення до проектора або телевізора, кількість роз’ємів визначається індивідуально в залежності від кількості осіб і техніки в переговорній.

Освітлення необхідно передбачити регульоване, що б можна було корегувати яскравість світла в залежності від оточення, так само рекомендується передбачити «розумний офіс» з можливістю програмування сценаріїв освітлення під різний тип переговорів, дана система полегшить налаштування і заощадить час підготовки, так само вона передбачає можливість голосового управління освітленням, вентиляцією, електроприводами штор та іншим обладнанням.

Додатково, переговорна кімната може оснащуватися мультимедійним проектором, проекційним екраном, телевізором, інтерактивною дошкою, системою аудіо-відео конференц-зв’язку.