Енергоефективність, звукоізоляція і високий рівень освітленості – ключові вимоги до стельових конструкцій офісного простору. Крім цього, стеля повинна бути безпечною, простою в догляді й естетичною. Всі ці вимоги можна реалізувати, зробивши сучасний ремонт офісу.

Види стель для офісу

Нові матеріали та технології відкривають безмежні можливості для створення практичного і довговічного покриття. Всі стельові конструкції діляться на групи:

  • підвісні;
  • натяжні;
  • комбіновані.

Кожен варіант має свої характерні особливості.

Підвісні стелі виробництва ARMSTRONG

Касетні. Найбільш популярний варіант, застосовуваний для ремонту офісу. Основу конструкції складають модулі з металевого каркаса і мінеральних плит. Дана система легко монтується, має відмінним шумопоглинанням і високою світловідбиваючої здатністю.

Рейкові.

Складаються з каркаса, до якого кріпляться алюмінієві ламелі, покриті полімерним складом або порошковою фарбою. Поверхня стелі може бути хромованою, матовою або дзеркальною. Рейкові конструкції не підтримують горіння, стійкі до вологи, довговічні, виглядають стильно та авангардно.

Ґратчасті.

Легка і практична система збирається з модулів, що складаються з поперечних і поздовжніх алюмінієвих профілів, які утворюють решітку. Осередки можуть мати звичайну прямокутну форму або ексклюзивну, наприклад, пірамідальну або подвійного квадрата.
Гіпсокартонні. Конструкції, що виготовляються з ГКЛ і металевого каркаса, можуть складатися з одного або більше ярусів, мати різну форму і фактуру. Установка системи не вимагає вирівнювання базової поверхні, що прискорює проведення ремонтних робіт.

Натяжна стеля

Система складається з металевого профілю і полотна, ПВХ або тканинного. Для офісу найчастіше вибирають ПВХ, який представлений в широкому різноманітті кольорів і фактур. Покриття служить десятиліттями, зберігаючи свої робочі якості і зовнішню естетику.

Комбіновані варіанти

Конструкція складається з гіпсокартонного короба, всередині якого встановлюється різного виду полотно. При виготовленні підвісної системи комбінують різні варіанти полотен: матове, дзеркальне, глянцева з підсвічуванням. Гра світла і фактур робить поверхню об’ємної та оригінальною.

Щоб будь-яка з цих конструкцій була реалізована на належному рівні, звертайтеся до професійних виконавців. Компанія Partner Create володіє всіма ресурсами для виконання ремонту офісу будь-якої складності. Стельові системи, виконані фахівцями, відрізняються сучасним дизайном і високою якістю.