Хороший ремонт офісу вкрай необхідний, але не менш важливим буде і вибір його дизайну. Класичний офісний стиль, до якого ми звикли, притаманний  звичайним компаніям з непримітної діяльністю. А ось креативні фірми вважають, що краще стилізувати інтер’єр офісу по-особливому. Одним з найцікавіших в цьому плані є стиль лофт.

Особливості стилю

Стиль лофт являє собою імітацію заводського або фабричного цеху, тому приміщення в такому дизайні буде мати досить вираженими відмітними рисами. Серед них виділяються високі стелі, масштабні вікна, цегляні стіни, труби, металеві сходи та інше. Іншими словами, стиль лофт дійсно нагадує заводський цех або горище промислового приміщення. Зрозуміло, що все це гранично чисте, а головне, доречне в інтер’єрі.

Головне правило стилю лофт – максимум місця. В офісі з таким оформленням немає перегородок, а зонування здійснюється за допомогою світлових контрастів, або ж деталей меблів. При цьому всі деталі, такі як груба штукатурка, вентиляційні труби, або ж електропроводка, не ховаються, а навпаки – виставляються напоказ. При грамотному підході такі елементи можна вдало поєднувати з сучасними деталями інтер’єру.

Гранична індивідуальність

Незважаючи на те, що загальна концепція стилю повинна відповідати одному напрямку (заводський цех або горище), лофт може бути строго індивідуальним. Як правило, після ремонту офісу і розробки його дизайну, стиль витримують в тій тональності, яка підкреслить вид діяльності компанії. Важливу роль відіграють різні аксесуари, наприклад, логотипи компанії, дорожні знаки, вивіски, абстракції і багато іншого. Головне, щоб був витриманий єдиний і помітний стиль.

Ремонт офісів під стиль лофт найчастіше замовляють компанії, які займаються творчою роботою – дизайнерські фірми, маркетингові агентства, IT-компанії. За допомогою стилю можна підкреслити індивідуальність, а також створити відповідну робочу атмосферу. Для гостей офісу подібний інтер’єр теж буде дуже цікавим, особливо якщо ділова зустріч проходить між представниками креативного та творчого бізнесу.

Вигідні рішення

Крім стильного вигляду, лофт має і ряд вигідних рішень в плані зручності та економії. З основних можна виділити наступні:

  • Вільне планування – немає необхідності споруджувати дорогі перегородки;
  • Мінімальна обробка стін і стелі без необхідності придбання дорогих матеріалів;
  • Можливість створити суто індивідуальний дизайн для інтер’єру офісу;
  • Мінімальна обробка деталей – старі на вигляд конструкції будуть виглядати навіть краще.

Цікавим є той факт, що після ремонту офісу на його оформлення в стилі лофт можна витратити як досить велику, так і цілком невелику суму. Багато що залежить саме від деталей. Саме стиль лофт дозволяє використовувати практично будь-які ресурси і деталі для реалізації задуманої концепції.