Офіс є візитною картку будь-якої компанії. За його зовнішнім і внутрішнім станом партнери, клієнти, а також інвестори будуть судити про ваш стан, статусу і становища в бізнесі.

Офісний простір забезпечує комфорт, зручність і функціональність. З цієї причини, замовляючи ремонт офісу, його власники намагаються піти від загальноприйнятих стандартів, реалізувавши свої власні оригінальні дизайнерські ідеї.

Коли необхідний капітальний ремонт офісу?

Повний комплекс ремонтних робіт в офісному приміщенні як правило проводиться:

– в повністю новому приміщенні без внутрішньої обробки;

– в разі зміни власника або орендаря;

– коли компанія змінює концепцію або напрямок діяльності;

– при гострій технічної необхідності (аварія, форс-мажор).

Капітальний ремонт зажадає фінансових і тимчасових витрат, а також ретельне планування робіт із залученням професіоналів. Будь-яка перепланування і роботи, які розглядають фасад, повинні погоджувати з власником приміщення і поставляються інстанціями.

Капітального ремонту робочого кабінету передбачена ефективна організація простору, що охоплювати використання зонування для створення оптимального і комфортного простору для співробітників і відвідувачів офісу. Не зайвим буде передбачити функціональні системи освітлення, кондиціонування, опалення і вентиляції повітря.

За реалізацію капітального ремонту офісу проводиться дизайнерського проєкту, розробленого в залежності від виду діяльності фірми і побажань її власників. В результаті має вийти функціональний робочий простір, що буде відповідати нормам охорони праці.

Особливості виконання косметичного ремонту в офісі

Цей вид ремонту найпростішим і порівняно недорогим способом поновлення вигляду офісного приміщення. Основне завдання такого роду робіт полягає в усуненні дефектів, що виникли в результаті тривалої експлуатації приміщення або непередбачених ситуацій, а також при зміні обстановки і концепції компанії.

Косметичний ремонт охоплювати такі операції, як:

– демонтаж старих покриттів;

– наклеювання шпалер;

– укладання ламінату, килимового покриття або лінолеуму;

– шпаклівка, фарбування стін і стель;

– заміна дверей;

– монтаж і перенесення електрики.Де замовити ремонт і обслуговування офісу?

Компанія Partner Construction – надійний підрядник і фахівець в області виконання великомасштабних ремонтних робіт будь-якої складності в офісах, коворкінг, бізнес-центрах, відділеннях банків та ін. З 2006 року нами було успішно реалізовано понад 200 проєктів.