Організація бізнесу вимагає створення умов для ефективної роботи співробітників і зручності клієнтів. Якісний і продуманий ремонт офісу в зв’язку з цим набуває особливої ​​актуальності. При його організації і проведенні увагу слід приділяти не тільки грамотному і функціональному дизайну робочого простору, але і не забувати про облаштування сан.узла. При розробці концепту перетворень, слід виходити з доступного бюджету і загальних тенденцій оформлення приміщення. Не завжди для цього потрібні колосальні вкладення. Бюджетний ремонт може виглядати не гірше, за умови, що він буде зробити відповідно до вимог естетики, зручності і практичності.
Особливості облаштування сан.вузла
Ремонт в туалетній кімнаті офісного приміщення має певні особливості і нюанси, які важливо враховувати на етапі складання проекту і кошторису:

  •  Практичність в підборі оздоблювальних матеріалів. В ході громадської експлуатації приміщення підвищуються ризики появи пошкоджень. Важливо підбирати матеріали так, щоб була можливість швидко відмити, провести ремонт або заміну обробки (підлогового або стінового покриття, стелі або перегородок).
  • Вибір кольорів і матеріалів необхідно робити з урахуванням високого рівня експлуатаційних навантажень. Палітру оздоблення краще підбирати немазких квітів, які мають здатність приховувати сліди забруднень (розлучень, слідів взуття і т.д.). Це пов’язано з високою прохідністю приміщення, ймовірними затримками і збоями графіка проведення прибирання.
  • Установка якісної системи вентиляції. У місці громадського користування не повинні накопичуватися неприємні запахи. Це створює дискомфорт і справляє неприємне враження на відвідувачів.
  • Сантехнічні прилади слід підбирати з орієнтиром на надійність, зручність і простоту застосування. Відвідувачі санвузла не повинні відчувати збентеження і незручності при використанні раковини або унітазу через нерозуміння особливостей їх роботи.

При облаштуванні санвузла в офісі важливо подбати про комфорт відвідувачів. Якщо дозволяє бюджет, слід організувати санітарні зони для чоловічого і жіночого використання. У зв’язку з цим необхідно подбати про встановлення не тільки унітазів, а й пісуарів і біде. Дзеркало – важлива частина інтер’єру туалетної кімнати. Воно повинно бути відповідним за розміром, чистим і лаконічним. Доречно подбати про наявність додаткової підсвітки в зоні його розміщення. Продумані господарські дрібниці: дозатори для мила, паперові рушники, сушарка для рук т.д. – необхідна частина облаштування санвузла. Їх наявність говорить про турботу і увагу до відвідувачів і значно підвищує комфорт туалетної кімнати.