Про облаштування коридору офісу слід задуматися на одному з початкових етапів. Через це приміщення будуть постійно ходити потенційні клієнти та партнери. З цієї причини слід особливу увагу приділити оформленню:

  • підлогового покриття;
  • стелі;
  • панелей.

Ваші витрати окупляться підвищенням лояльності до фірми. При облаштуванні коридору є складнощі. Відразу ж слід продумати освітлення приміщень. Крім того, ремонт офісу ускладнюється довжиною кімнат.

Основні правила оформлення офісного коридору
В першу чергу потрібно задуматися про візуальне збільшення обмеженого простору. Навіть коридор офісу бере участь у формуванні оригінального образу компанії. Що стосується стилів, то рекомендується дотримуватися мінімалізму.

У приміщенні будуть досить добре виглядати:

  • квіти в декоративних горщиках;
  • м’які дивани з незграбними формами;
  • картини, які вписуються в стилістику коридору.

Якщо ви хочете, щоб офіс був сучасним, то використовуйте при його оформленні переважно світлі тони. Темні відтінки візуально звузять приміщення. Крім того, вони роблять інтер’єр більш похмурим, погіршують загальне сприйняття інтер’єру. При декоруванні кімнати слід уникати зайвої строкатості. Вона заважає відвідувачам фокусувати увагу, шкодить сприйняттю.
У разі, якщо ви розмістите в коридорі занадто багато речей, то внесете дисонанс в стилістику. Якщо ви не хочете помилитися при облаштуванні інтер’єру, то зверніться в компанію Partner Create. Це надійний підрядник, який готовий реалізовувати найскладніші проєкти. Тут працюють досвідчені фахівці.

Які матеріали слід використовувати при ремонті офісу?

Багато що залежить від специфіки приміщення. У разі, якщо по коридору щодня проходить велика кількість людей, то слід постелити зносостійке покриття для підлоги. Це може бути ламінат відповідного класу, керамограніт, плитка.
Займаючись ремонтом офісу, слід потурбуватися про стелі. В такому випадку рекомендується використовувати гіпсокартон, який відрізняється невисокою ціною і практичністю. В панелі можна встановити світильники “крапельки”. Так коридор буде досить світлим. Така стеля візуально розширить навколишній простір.

Зелені насадження створюють особливий затишок. Якщо у вас достатньо місця, то розмістіть у різних місцях діжки з невибагливими рослинами. Щоб підкреслити професіоналізм вашої компанії, можна розмістити в коридорі інформаційний стенд. На ньому будуть дипломи та сертифікати. І не забудьте про зручність своїх клієнтів і партнерів. У приміщенні повинні бути м’які дивани або стільці.