Картини в офісі можуть виконувати не тільки декоративну функцію. Їх можна використовувати і в практичних цілях: для зонування простору, розстановки акцентів в інтер’єрі, відсилання до роду діяльності компанії, створення робочої або навпаки розслаблюючій атмосфери. Якщо вам робити ремонт офісу і ви замислюєтеся, як прикрасити простір картинами, цей матеріал буде вам корисний.
Правильно підібраний декор допоможе створити середовище для ділових переговорів, надихнути на нові ідеї, прискорити відновлення в зоні відпочинку і навіть поліпшити апетит на кухні.

Що вибрати

Залежно від ваших цілей перед ремонтом в офісі можна підібрати:

 • постери або картини в друкарському стилі, твори в маслі, виконані пастеллю та іншими матеріалами;
 •  монолітні полотна або модульні композиції з декількох елементів;
 •  готові типові рішення або проєкт під замовлення;
 •  важлива і тематика – пейзажі, люди та тварини, абстракція, репліки відомих картин або роботи сучасних художників.

Враховуйте тип, призначення приміщення і інтер’єр, який вийде після ремонту офісу. Наприклад, для стилю лофт хороша абстракція, сучасний живопис, чорно-білі роботи. У класичних інтер’єрах вигідно виглядають репродукції, в приміщеннях, оформлених в скандинавському стилі – лаконічні ілюстрації в яскравих тонах.
У холах і коридорах доречніше постери, в кабінетах – більш серйозні, класичні твори мистецтва або зображення ділових мегаполісів, пейзажі, карти, тематичні гравюри, векторні ілюстрації.
При ремонті зони відпочинку в офісі часто вішають на стіни розслаблюючі пейзажі, на стійці ресепшн – тематичні постери і картини в корпоративній стилістиці компанії. У фоє, як правило, використовують великі полотна, в коридорах – мініатюрні і середні.
Але багато що залежить від роду діяльності та специфіки компанії – вектор мислення при створенні проєкт інтер’єру для великої солідної організації і молодого яскравого стартапу відрізняється.
На що орієнтуватися при виборі картини для офісу
Картини – не перша річ, яка турбує замовника перед ремонтом офісу або під час нього. Але саме вони здатні стати тим самим останнім штрихом, довершують загальне враження.

Що враховувати при виборі полотен:

 • Галузь, в якій працює компанія. Наприклад, оголена натура буде недоречна в кабінеті директора приватної школи або металургійного заводу, але як не можна до речі впишеться в простір концептуальної фотостудії.
 • Корпоративна культура, загальна концепція і менталітет організації, її цінності і кредо, стиль. Наприклад, якщо ви не просто робите еко-упаковку, а й проводите благодійні заходи на захист навколишнього середовища, це можна ефектно відобразити через картини.
 • Інтер’єр, який планується реалізувати в ході ремонту офісу. Наприклад, реалістичні краєвиди не впишуться в hi-tech офіс ай-ти компанії, але прекрасно доповнить консервативне оформлення інвестиційної компанії або навчального закладу.

Якщо вам належить ремонт офісу і ви хочете отримати гармонійний ефектний результат, звертайтеся в Partner Construction:

 • опрацюємо єдину арт-концепцію простору для вашого офісу,
 • підберемо декор, включаючи картини,
 • запропонуємо кілька концепцій на вибір,
 • узгодимо, реалізуємо в строк і строго за проектом.

Partner Create – надійний партнер і підрядник повного циклу з досвідом в ніші більш 13 років. З нами співпрацюють найбільші компанії, включаючи OLX, Siemens та інші відомі організації. Ми реалізували понад 200 проектів – нам довіряють обгрунтовано.
Якщо вам належить ремонт офісу – звертайтеся: зробимо якісно, ​​оперативно, з гарантією.