Під час ремонту офісу саме час задуматися про те, як краще облаштувати зону відпочинку, де працівники зможуть розслабитися, щоб після взятися за роботу з новими силами. Основне завдання полягає в тому, щоб створити в цьому приміщенні атмосферу спокою і затишку. Для цього необхідно ретельно продумати кожну деталь, починаючи з кольорового оформлення і декору, і закінчуючи меблями.
Вибираємо потрібний стиль для оформлення кімнати
Щоб зона відпочинку виглядала гармонійно і радувала око, необхідно заздалегідь визначитися з найбільш підходящим стилем дизайну, щоб під час ремонту офісних приміщень робочі точно знали, яких орієнтирів їм дотримуватися. Багато хто віддає перевагу сучасні види оформлення – хай-тек, мінімалізм або ж модерн, але коли справа стосується кімнати відпочинку, тут варто віддати перевагу чомусь більш теплому й затишному. Відмінно підійде класика або варіант, в якому будуть змішані елементи відразу декількох класичних стилів.
Меблі краще вибрати добротну і м’яку, і розташувати її таким чином, щоб співробітникам було комфортно вести бесіду. Кілька крісел варто поставити в деякому віддаленні на той випадок, якщо комусь захочеться побути в тиші, не відволікаючись на загальну балаканину.
Кольорові рішення
Кімната для відпочинку повинна бути оформлена таким чином, щоб всі в ній сприяло відпочинку і спокою. Так що від ідеї яскраво пофарбованих стін відмовитися варто відразу – така велика кількість яскравих кольорів буде сильно відволікати і навіть дратувати. Найкраще, якщо кольорова гамма буде стриманою. Чудово підійдуть всі відтінки бордового і бежевого, які будуть відмінно гармоніювати з меблями, виконаної в класичному стилі. Щоб додати кілька яскравих акцентів, можна використовувати барвисті картини або текстиль.
Освітлення і увага до деталей
Для освітлення зони відпочинку краще використовувати не одне основне джерело високої потужності, а кілька маленьких. Для цієї мети підійдуть настінні світильники і торшери. Джерела світла можна також використовувати в якості яскравого акценту в інтер’єрі кімнати, для цього достатньо вибрати світильники незвичайного виду і форми. А додаткові деталі допоможуть створити атмосферу затишку в кімнаті. Ось лише невеликий список аксесуарів, які можна використовувати для декору:

• дзеркала;
• картини;
• подушки;
• килими;
• Книжкові полиці;
• журнальні столики;
• вази та інше.

Але важливо пам’ятати, що за все повинно бути в міру, тому не потрібно перевантажувати кімнату великою кількістю дрібних предметів. Краще вибрати кілька, які найбільш вдало впишуться в інтер’єр кімнати.
Ще один елемент, який буде сприяти релаксації та приємного проведення часу – невеликий акваріум. Неспішність руху рибок у воді буде заспокоювати працівників, дарувати їм потрібний спокій.
Яким би не було дизайнерське рішення з оформлення кімнати, в ній все повинно бути підпорядковане єдиної мети: розслабленню і емоційної розвантаження. Адже від цього буде залежати продуктивність співробітників, від якої залежить успіх будь-якої справи.