Використання сучасних будівельних технологій дозволяють без значних витрат організувати зручні робочі місця і забезпечити привабливий зовнішній вигляд офісних приміщень. При плануванні ремонтних робіт необхідно враховувати сучасні технології оздоблення приміщень, модні тенденції, вартість будівельних матеріалів. Бажання заощадити на ремонті офісу є у кожного власника компанії, але не варто забувати про те, що офіс є візитною карткою, за якою потенційні клієнти формують перше враження про послуги, що надаються фірми.

Яким має бути сучасне робоче місце співробітника

Для комфортного перебування співробітників в офісі буде потрібно не тільки надати приміщень бездоганний зовнішній вигляд, а й створити умови, що відповідають наступним параметрам

  • Комфортний температурний режим;
  • Гарна освітленість і вентиляція;
  • Зручне розташування меблів і технічних засобів;
  • Можливість прийому відвідувачів.

Організація робочого простору буде залежати від сфери діяльності компанії, відвідуваності офісу, специфіки роботи співробітників і системи менеджменту організації. Залежно від цих критеріїв приміщення зонують перегородками, поділяються на закриті або відкриті зони, при останньому варіанті використовуються невисокі розділювачі.

Ремонт в офісі краще довірити професіоналам. Фахівці знають сучасні вимоги до організації гнучкого робочого простору і мають достатній досвід організації ергономічного офісу. При цьому вам не потрібно шукати технології і сучасні матеріали, що значно заощадить фінансові та часові ресурси.

Які вибрати планувальні рішення

В офісі можна організувати будь-яке приміщення, починаючи від кабінету керівника до кімнати гігієни, все залежить від площі офісу і необхідних параметрів. Початковим етапом ремонтних робіт є створення дизайн-проєкту. Досвідчений дизайнер здатен раціонально розподілити площі й оптимізувати витрати на будівельні матеріали та види ремонтних робіт.

Для створення сучасного офісного простору використовуються різні технології, перерахуємо основні з них:

  • Монтаж перегородок з гіпсокартону;
  • Установка сендвіч – блоків;
  • Створення конструкцій з склопакетів, в тому числі з тонованим склом;
  • Використання повністю скляних перегородок, оснащених системою затемнення.

Як обрати оздоблення?
Найбільш вдалим способом оздоблення стін можна назвати декоративну штукатурку. Така технологія дозволяє робити стіни не тільки кольоровими, але і фактурними. Альтернативним рішенням є просте фарбування що буде трохи дешевше, але при цьому знизиться декоративність стін.

Для підлоги буде потрібно вибрати міцний і практичний матеріал. Ідеальним варіантом можна вважати ПВХ покриття. Керамограніт або кераміка завжди виглядає ефектно, до того ж таке підлогове покриття легко очищається і має тривалий термін служби. Недоліком такого матеріалу можна вважати високу ціну, економніше буде використання лінолеуму, характеристики міцності, яких набагато нижче плитки. Вибирайте для офісу підлогове покриття з високим індексом міцності.

Оздоблення стель в приміщеннях офісу передбачає використання натяжних або підвісних конструкцій. Перший варіант дорожче, але має більш різноманітні дизайнерські рішення. Цікаво виглядають рейкові, складальні стелі, вибирайте оптимальні варіанти вбудованого освітлення. Зараз існують різні моделі світильників по типу кріплення і параметрам освітлення.
Важливим фактором робочої зони є мікроклімат і зручність комунікацій. Рекомендуємо спроєктувати інженерні системи ще на стадії дизайн-проєкт. Для того, щоб не зіпсувати косметичний ремонт повітряними каналами, подумайте про розміщення Спліт системи на стадії планування ремонтних робіт.