Ремонт офісу – прекрасна можливість оптимізувати робочий простір. Існує багато технік і прийомів в дизайні приміщень, які допомагають розширити приміщення і зробити його візуально більше.

Стіни

Вибирайте світлі тони фарби на стіни офісного приміщення. Білий колір і максимально світлі відтінки теплої кольорової гамми візуально збільшать приміщення;

  • Малюнки теж важливі: великий візерунок розширить приміщення, а дрібний – звузить. Створити ефект збільшення простору допоможе простий прийом: короткі стіни офісу оформляються  з великим малюнком, а довгі – з дрібним;
  • Додайте вертикальні лінії в простір приміщення. Це може бути малюнок  або нескладні пристінні вертикальні конструкції, що створюють ефект висоти;
  • Мінімізуйте настінний декор: картини, годинник, календарі та інше. Зробити виняток можна тільки для великих дзеркал;

При необхідності зонування приміщення перегородками вмонтуйте невисокі скляні конструкції. Вони популярні, практичні, створюють хорошу звукоізоляцію і візуально розширюють приміщення. При ремонті офісу монтуються такі перегородки швидко і легко.

Двері

  • Чудовим рішенням, яке можна легко реалізувати при ремонті офісу для збільшення простору, є заміна стандартних дверей на розсувні або складні конструкції. Подібне функціональне рішення оптимізує корисну площу офісу, додаючи не візуальний, а цілком реальний додатковий простір.

Стеля

  • При ремонті офісу можна візуально розширити простір використанням натяжної глянцевого стелі. Лакована поверхня створює відчуття висоти і додає кілька сантиметрів глибини;
  • Відмовтеся від масивних люстр на користь великої кількості точкових стельових світильників з металізованим декором. Світильники обов’язково потрібно додати по кутах кімнати, щоб яскраве освітлення в поєднанні з глянцевим стелею розширило простір.

Вікна

В ході ремонту офісу є можливість замінити старі вікна на великі, що пропускають максимальну кількість сонячного світла. Підберіть рами білого кольору, з тонкопрофільним каркасом і максимально широкими стулками без додаткових перемичок. Такі вікна дадуть приміщенню максимальну освітленість, наповнять його світлом і повітрям. Комплексне поєднання штучного і природного освітлення створить відчуття додаткового простору.

При декоруванні вікон не використовуйте важкі темні тканини. Кращим варіантом для офісних вікон стануть світлі або білі легкі рулонні жалюзі.

Офісні меблі

В ході ремонту можна оновити або замінити меблі.

  • Кількість меблів має бути мінімізовано, ставиться тільки все найнеобхідніше;
  • Найбільш зручними офісними столами є сучасні криволінійні моделі з полегшених дизайнерських матеріалів. Використовуйте меблі-трансформери, що заощаджують простір. Колір стільниць і поверхонь підбирається світлий, в тон стін, металізовані ніжки і фурнітура меблів додадуть легкості і розширять межі офісу.