Все більше компаній вибирають вільний відкритий простір для своїх працівників. Рішення пропонує безліч переваг: простіший обмін файлами, краще спілкування з колегами і створення хороших взаємин. Проте Open space може перетворитися і на кошмар для тих, хто має проблеми з концентрацією уваги. Шум, безперечно, є найсерйознішим недоліком відкритого робочого офісу. Тому важливо максимально комфортно облаштувати зону і адаптувати свої робочі звички до такого середовища.

Як підвищити ефективність роботи в Open Space?

Щоб не турбувати сусідів за столом і мати можливість самому зосередитися на завданнях, слід дотримуватися ряду правил, а також виключити типові помилки:
1. Відволікаюча їжа. Продукти з насиченим ароматом навряд чи підійдуть для такого офісу.
2. Телефонні переговори (не завжди змістовні). Під час розмови телефоном слід контролювати свої емоції. Якщо є особиста розмова, краще вийти ненадовго з приміщення для обговорення.
3. Відсутність гарнітури. Іншим джерелом шуму є комп’ютер. Для прослуховування музики або перегляду відео слід використовувати навушники. Експерти також рекомендують відключити звуки, які сигналізують про отриманий електронний лист або повідомлення. Навушники також потрібні ще й для того, щоб самому сфокусуватися на своїх завданнях.
4. Обговорення проєкту із клієнтом. Щоб не турбувати оточуючих, краще залишити відкритий офіс та скористатися спеціальною переговорною кімнатою.

Деякі компанії пропонують гнучкий графік. Переваги умов у тому, що співробітники мають можливість організувати робочий час таким чином, щоб ефективно виконувати завдання в Open Space (наприклад, колеги можуть приходити рано вранці або пізно ввечері, коли менше людей, а значить більш спокійна обстановка).

Навіщо потрібний професійний ремонт офісу?

Ремонт офісу підприємці відводять важливу роль. Стильний інтер’єр допомагає виділитися на тлі конкурентів, позитивно вплинути на імідж фірми, а також значно підвищити шанси на успішне укладання договору (адже клієнти підсвідомо захочуть повернутись до такого комфортного офісу).

Продуктивність співробітників також залежить від того, наскільки комфортно облаштовано робоче місце. Звернувшись до професійної студії Partner Create, клієнти зможуть уникнути безліч помилок, які часто допускається при самостійному проектуванні та ремонті офісів.

Дизайнери в нашій студії допоможуть підібрати правильні кольори та офісне обладнання, якісно виконають ремонт офісу, який поєднуватиме у собі зручність, функціональність та комфорт; гармоніювати з колірним рішенням простору та відповідати специфіці компанії.