В офісах проводяться зустрічі, полягають важливі угоди. Часто бізнес-зустрічі супроводжуються кавування, приємними посиденьками. Ремонт офісу не обходиться без облаштування кухні, що не порушує робочої атмосфери.

Інтер’єр кухні в офісі

Розташовують кухню в великому офісі далеко від конференц-залів, кабінету керівника. Приміщення можна облаштовувати біля зон для куріння і санвузла.

Інтер’єр кухні бажано продумати до початку ремонту офісу. За функціональністю і кольорового оформлення інтер’єр офісної кухні повинен бути універсальним. В інтер’єрі може бути багато світла, а перевагу краще віддати великим вікнам. Система освітлення обов’язково включає локальні джерела світла.

Пастельна палітра ідеально підходить для інтер’єру в офісі. Пастельні відтінки не викликають дискомфорту, а сприяють розслабленню. При виборі меблів краще дотримуватися простоти і стриманості. В офісній кухні не повинно бути зайвого декору, дрібничок.

Офісна кухня: основні правила

Кухонний простір не слід оформляти в стилі кафе чи ресторану. Основне завдання – простота і функціональність офісних кухні. При оформленні приміщення слід дотримуватися таких правил:

  • компактні і невеликі гарнітури;
  • практичність, висока якість матеріалів;
  • багато вільного місця;
  • стіни біля мийки слід облицьовувати вологостійким матеріалом;
  • прості конструкції меблів;
  • краще відмовитися від глянцевих поверхонь;
  • правильно підібрана побутова техніка;
  • однотонні і лаконічні меблі.

Побутова техніка повинна розташовуватися правильно, для цього може знадобитися стаціонарна перегородка. В офісній кухні обов’язково встановлюють мийку, витяжку, холодильник. Якщо бюджет дозволяє, можна встановити компактний бар, фільтри для води, подрібнювачі для сміття. У великих офісах додатково встановлюють комерційні бокси з напоями, шоколадом, сендвічами.

Планування і проектування

Планування офісної кухонної зони дозволяє правильно використовувати простір. Ці роботи повинні виконувати досвідчені та відповідальні фахівці. Ремонтні роботи можна довірити надійному підрядчику Partner Create, що надає повний комплекс послуг. В результаті замовники отримують цікаві дизайнерські проекти.

Важливо враховувати, що офісна їдальня відрізняється від домашньої кухні. Якщо для кухні у великому офісі виділено просторе приміщення, то хорошим варіантом стане П-подібний гарнітур. При ремонті офісу можна зробити вибір на користь кухні з островом або кутовим моделям. Розміри кухонного гарнітура вибираються виходячи з кількості офісних співробітників.