Приказка про зустріч по одягу не втрачає своєї актуальності. Якщо говорити про компанії, то такою одежиною є її офіс. Саме по облаштованості робочого простору у клієнта складається перша думка про надійність компанії. Недостатньо зробити дорогий ремонт офісу, потрібно забезпечити затишну атмосферу, яка досягається шляхом озеленення. Століття зелених технологій змінює критерії успішності, тепер на імідж компанії працюють не мармур і червоне дерево, а велика кількість і правильне використання зелених рослин.

Співробітники компаній, керівництво яких приділяє належну увагу фітодизайну, отримують від спілкування з рослинами цілком відчутну користь. Адже вони проводять на робочих місцях значну частину життя. Правильна флористика створює доброзичливу атмосферу, що сприяє релаксації без відволікання від робочого процесу. Пом’якшується формальний стиль офісних приміщень, різко падає кількість конфліктів, що виникають у стресових ситуацій.
Проводилися численні дослідження з метою оцінки впливу наявності офісних рослин на продуктивність роботи. При цьому були виявлені несподівані переваги озеленення робочого простору.

Користь від рослин в офісних приміщеннях

  • Підвищення продуктивності. Дослідники прийшли до висновку, що офіси, в яких відсутні кімнатні рослини, є токсичними у всіх сенсах слова. У таких компаніях млява робота, присмачена великою кількістю конфліктних ситуацій, супроводжується великою плинністю кадрів. Якщо після ремонту офісу провести його озеленення, число конфліктів різко знизиться, а продуктивність праці зросте в середньому на 15%.
  • Збереження здоров’я співробітників. У ділових центрах мегаполісів все більше поширюється так званий «синдром великого будинку». Офісні працівники стають млявими, працездатність падає, при цьому лікарі не знаходять конкретних захворювань. Однак для роботодавців це все одно обертається зростанням кількості оплачуваних відпусток за станом здоров’я. Помічено, що офіси з великою кількістю рослинності шкідливий синдром обходить стороною.
  • Боротьба зі стресом. робота в офісі – безперервний стрес. Бажання бути успішним змушує працювати все більше і більше, при цьому не менш амбітні колеги не проти поставити підніжку на шляху по кар’єрних сходах. Це породжує масу конфліктів, що руйнують колектив. Але чим більше в офісі рослин, тим нижче рівень напруженості та тривожності серед співробітників. Доведено, що зелений колір має заспокійливий ефект.

Щоб повною мірою реалізувати дані переваги, озеленення робочих приміщень слід довірити фахівцеві з фітодизайну. Він зможе правильно розмістити рослини, щоб вони не займали багато площі, але при цьому були завжди на виду, гармонізуючи простір офісу.
Важливий правильний підбір рослин, адже далеко не кожному представнику флори буде комфортно в суворій офісній атмосфері. Ідеальні рослини повинні бути стійкі до протягів і невибагливі в догляді. Також не рекомендується використовувати види з яскравими квітами, вони будуть відволікати від роботи. Це ж відноситься до різких запахів, які видають деякі рослини.
Якщо потрібно дизайнерський ремонт офісу, відмінним варіантом буде звернення в компанію «Partner Create». Її головною перевагою є використання комплексного підходу. Фахівці компанії почнуть з дизайн-проекту, а закінчать введенням офісних приміщень в експлуатацію. Співпраця з «Partner Create» позбавить замовника від безлічі проблем.