Фальшпідлогою називається збірно-розбірний, піднятий над твердою підкладкою, підлога. Між основною підлогою і подібним покриттям створюється вільний простір, що дозволяє приховати інженерні комунікації. Створення фальшпідлоги – найкраще рішення при ремонті офісів.

Одна з проблем, що виникає при організації офісного простору – як заховати масу проводів і кабелів, що живлять обладнання і техніку. Завдяки конструкції фальшпідлоги створюється вільний, прихований від очей, простір, в якому розміщуються повітроводи кондиціонування, силові кабелі, системи обігріву і каналізації, дроти слабкострумових мереж.
У місцях виходу проводів організовуються спеціальні розподільні люки, через які відбувається підключення офісної техніки. При необхідності таку плиту можна переміщати в потрібне місце і змінювати розстановку меблів.
Якщо виконується ремонт офісу, мобільні лючки переставляються, створюючи нову конфігурацію простору, а плити фальшпідлоги, в яких розміщені мережеві розетки, переміщаються до місць установки устаткування. Залишається виконати косметичний ремонт.
Ще один плюс фальшпідлоги – багатоваріантність фінішного покриття. Ковролін, керамічна або ПВХ плитка, ламінат, лінолеум або паркетна дошка – обмежень для обробки практично не існує. Підлогове покриття підбирається під загальний інтер’єр,  гамму і стиль приміщення з урахуванням умов експлуатації і побажань замовника.

Переваги фальшпідлоги в офісі

Фальшпідлога є кращим рішенням для організації офісного простору завдяки ряду переваг, яких немає в жодного іншого варіанту облаштування підлог:

  • можливості планування приміщення незалежно від розташувань електромереж та інженерних комунікацій;
  • організації вільного простору, що не зайнятий комунікаціями і проводами;
  • мобільність – при необхідності перепланування плити з розетками та люками легко переустановлюються на зручне місце;
  • можна використовувати і замінювати практично будь-який матеріал для підлогового покриття;
  • немає обмежень по підбору стилю і кольору покриття;
  • універсальність – фальшпідлога монтується на підлогу з будь-якої основи;
  • висота вільного простору під фальшпідлогою регулюється в залежності від потреб;
  • швидкість установки – після монтажу не потрібно чекати (як, наприклад, при облаштуванні наливних підлог), приміщення відразу може використовуватися;
  • забезпечення зручності і комфорту співробітникам і відвідувачам;
  • додатковий простір між основою і фальшпідлогою дозволяє економити на опаленні або охолодженні приміщення.

Крім того фальшпідлога економічно вигідна. Варто один раз змонтувати конструкцію, щоб пізніше можна було формувати розташування для виходів комунікацій в необхідних точках. Такі конструкції негорючі екологічно безпечні. Не випадково наявність фальшпідлог – обов’язкова умова для присвоєння певної категорії бізнес-центрам.

Монтаж фальшпідлоги в офісах

Виконуючи ремонт офісів з монтажем фальшпідлоги, ми враховуємо умови експлуатації, вологість приміщення і всі побажання замовників. Роботи проводяться в найкоротший термін, а їх вартість нижче, ніж у конкурентів і доступна для абсолютної більшості замовників.