У сучасному світі те, як виглядає штаб-квартира компанії, дуже впливає на формування позитивного іміджу. На зміну стандартним поглядам приходить творчий підхід та нестандартні рішення.

Загальна спрямованість офісного простору з кожним роком трансформується, навіть якщо порівняти її з періодом 6-7 років тому. Спостерігається перехід від місця, де люди просто працюють до комфортнішого інтер’єру зі своїми родзинками та модними елементами.

Сьогодні ми розповімо, які головні тенденції офісного дизайну.

  1. Офіси із домашньою атмосферою. Ця тенденція укорінюється, і завдяки розвитку дистанційної роботи приваблює все більше людей. Вона допомагає працівникам почуватися себе більш комфортно та затишно, особливо якщо вони проводять багато часу в офісі.
  2. Модні інтер’єри. Ставка робиться як на атмосферу та поліпшення працездатності людей, так і на цікаві принти, якісний текстиль та предмети, що привертають увагу.
  3. Екологічність. Люди віддають перевагу натуральним відтінкам та матеріалам, природним формам в інтер’єрі. Використовується велика кількість рослин, що допомагає відпочити очам після тривалого сидіння за монітором. Також ця тенденція сприяє економному витрачанню ресурсів: наприклад, води чи електроенергії.
  4. Об’єднання колективу. Керівники все частіше створюють зони відпочинку для працівників, де вони можуть поспілкуватися з колегами. У таких зонах приємно обмінюватися ідеями та обговорювати новини. Також у багатьох компаніях є ігри різного формату.
  5. Індивідуальність дизайну. У будь-якому стилі це додасть компанії «родзинку» та зробить інтер’єр по-справжньому модним.

Якщо ви зацікавлені в сучасному офісі та хочете зробити його максимально комфортним, безпечним та варіативним, тоді наші фахівці врахують усі ваші побажання та допоможуть втілити їх у життя. Гарантувати найвищий результат під силу лише кваліфікованим майстрам з досвідом та спеціалізованими знаннями. Компанія «Partner create» пропонує широкий спектр послуг та з моменту заснування реалізувала понад 200 проєктів для великих міжнародних та українських компаній. Ми гарантуємо клієнтам індивідуальний підхід та висококласне обслуговування.