Алюмінієві офісні перегородки використовуються для зонування приміщень різної конфігурації. Якщо ви задумали ремонт офісу і вам необхідно грамотно організувати робочий простір, такий тип перегородок – найкраще рішення.

Конструкція допоможе заощадити дорогоцінні квадрати площі й візуально розширить територію в офісу. Перегородки бувають прозорі і непрозорі. В отвір рами встановлюється звичайне або тоноване скло (або інші матеріали).

Переваги офісних перегородок

Офісна перегородка розділяє велике приміщення на компактні та затишні кабінети. Продукція з алюмінію коштує набагато дешевше, ніж зведення капітальних стін при ремонті офісу. Вона якісно поглинає шум з інших робочих зон, коридору і не вимагає узгодження для перепланування.

Завдяки світлопропускній здатності перегородка зберігає природне освітлення і при цьому створює необхідне для сконцентрованості усамітнення. У вироби є ряд інших незаперечних переваг:
• конструкція довговічна і стійка до температурних перепадів і вологи;
• міцна і жорстка, може витримувати великі навантаження;
• геометрія перегородки з часом не деформується;
• матеріал естетично привабливий і невибагливий в догляді;
• за рахунок невеликої ваги перегородка мобільна, її можна встановлювати заново.
Алюміній екологічно безпечний і виглядає привабливо без додаткового забарвлення, не темніє, органічно вписується в будь-який готовий дизайн. Конструкція повністю відповідає практичним вимогам сучасних офісів.

Комфорт всередині компанії (великий або маленькою) у багато залежить від раціонального планування офісної території. Перегородка, ефективно організовуючи внутрішній простір, виявляється позитивний вплив на працездатність співробітників.

Особливості монтажу конструкцій

Збірка і монтаж каркаса зі сполучених алюмінієвих профілів не займає багато часу. Справитися з ремонтом офісу, надійно і швидко встановити конструкцію вам допоможуть кваліфіковані фахівці Partner Create. Можна з легкістю облаштувати приміщення в готових функціонуючих офісах, без відриву від робочого процесу.

Спосіб установки в основному визначається типом конструкції. Стаціонарні перегородки фіксуються на підлозі, стінах або кріпляться до стель. Щоб при монтажі не утворилися зазори, необхідно усунути будь-які нерівності на поверхні. Щілини значно знижують рівень звукоізоляції. Пересувні перегородки не мають жорсткої фіксації, на відміну від стаціонарних. Їх можна часто переміщати і використовувати в різних потребах.