Замовити ремонт офісу ІТ компанії

Для сучасної компанії в Україні дуже важливо мати стильний і функціональний офіс зі зручними місцями для роботи своїх співробітників та відвідувачів компанії. Крім того, дуже важливо забезпечити персонал не просто зручними столами і кріслами, але і розбити офісний простір на зручні і функціональні зони. А коли мова йде про компанію яка займається інформаційними технологіями, то без інновацій в дизайні та інтер’єрі просто не обійтися.

 

Замовити ремонт офісу для ІТ компанії в Києві не складно

Достатня кількість людей і компаній зацікавлені в тому, щоб взяти на себе реалізацію такої послуги. А крім компаній, багато будівельних бригад, які пропонують послуги з ремонту офісу. Ось тільки варто врахувати, що подібні організації не є професіоналами у всіх напрямках ремонту. У них не вистачить досвіду і кваліфікації, щоб спроєктувати і успішно реалізувати такі роботи як проектування інженерних мереж, встановлення пожежної сигналізації або ОВІК для вашого офісу. Такі компанії переконують у своєму досвіді, але відмовляються підписувати договори.

Компанія “Partner Create” виступає проти подібного підходу в роботі. Ми маємо дуже великий досвід в ремонті офісів (з 2006 року). Ми створили безліч успішних ремонтних проектів. Хочемо виділити кілька ІТ офісів які ми реалізували і розповісти про компанії, які вибрали саме нас для такої відповідальної і складної роботи.

Офіс компанії DataRobot. Ми створили офіс американської великої компанії. Хочемо виділити роботу з приводу звукоізоляції офісу. Даний проект ми реалізували з елементами робототехніки. Не забули ми про обов’язкові для ІТ компанії – зони для відпочинку персоналу і гостей.Замовити ремонт офісу Data Robot

Офіс великої ІТ компанії ЕРАМ Systems розташований в Києві сучасне рішення для успішної компанії. Будівельна компанія “Partner Create” є надійним партнером і генеральним підрядником для ЕРАМ Systems з будівництва та ремонту її офісів. Ми виконали всі види робіт: від проектування до монтажу інженерних мереж і будівництва.

 

Для компанії сфери ІТ яка займається створенням кібербезпеки Hacken наша компанія виконала всі роботи. “Partner Create” встановила необхідне електрообладнання, виконала повну реконструкцію перегородок, і багато іншої роботи. Hacken залишилися задоволені.

Даний список ІТ компаній і співпраця з нами можна продовжувати досить довго. Ми реалізували понад 100 ремонтно-будівельних проєкт. Наша головна спеціалізація це ремонт офісів, зокрема в Києві. Ми знаємо про це все, і готові реалізувати найсміливіші роботи.

У розділі “Портфоліо” на нашому сайті Ви зможете більш детально ознайомитися з фотографіями реалізованих нами офісів. На сторінціРекомендаційні листи” Ви можете прочитати відгуки компаній, які мали досвід роботи з нами. Це компанії світового рівня з підвищеними вимогами до якості робіт і матеріалів.

Ми цінуємо їхню думку. Репутацію купить неможливо, і ми пишаємося, що на ринку ремонтного будівництва ми залишаємося лідерами.

Ми завжди гарантуємо успішний результат роботи з нами. Вартість всіх наших послуг і терміни виконання ми фіксуємо в кошторисі і в договорі. Чітке дотримання кожного етапу запланованих будівельно-ремонтних робіт і запас у часі і бюджеті захищає наших клієнтів від різнопланових розчарувань і ризиків. До того ж гарантія на матеріали і всі види робіт становить мінімум 12 місяців.