Орендували приміщення або придбали нерухомість під офіс? Тоді саме час подумати над тим, з чого починається ремонт офісу? Адже почати роботу без перевірки або установки всіх основних комунікацій і систем не представляється можливим. Тому багато хто шукає відповідь, з яких етапів полягає весь процес організації офісного простору, і які з них можна, наприклад, пропустити.
Щоб уникнути помилок і додаткових проблем в процесі роботи вашої компанії, рекомендуємо робити все послідовно і правильно, не економити на тому, що може мати в результаті незворотні наслідки.
Пам’ятайте! Займаючись облаштуванням офісу не забувайте, що відповідальність за здоров’я і життя всіх співробітників несе власник нерухомого майна і організації.
Тому ремонт офісу – це відповідальне завдання, впоратися з якою можна тільки за допомогою кваліфікованих фахівців. Вони і підкажуть вам, що попередньо потрібно продумати всі етапи ремонту, запланувати послідовність робіт – а тільки потім проводити безпосередньо сам ремонт.
Тільки так (і ніяк інакше!) Ви зможете отримати результат, який буде перевершувати всі очікування. Тільки не випустите з уваги деякі особливості, які можуть істотно змінити послідовність ваших планів.
значні аспекти
Тип приміщення
Якщо ваш офіс розташований, наприклад, в багатоповерховому будинку старого типу, то знадобиться капітальний ремонт.

  •  Абсолютно точно, що кабельні мережі потрібно буде заново прокладати.
  • Не виключено, що реорганізація торкнеться і систем вентиляції та кондиціонування, оскільки є ймовірність, що за роки функціонування їх експлуатаційні можливості істотно скоротилися.
  • У ході робіт можуть з’явитися і інші складності, може знадобитися зміцненні балкона або лоджії, посилення несучих стін.

Тому слід уважно поставитися до облаштування приміщення. Важливо враховувати, що ігнорування найменшої неполадки тягне за собою серйозні наслідки.
Якщо ж ваш офіс знаходиться на нижніх поверхах будівлі, зведеної в експлуатацію не так давно, то, ймовірно, що всі системи працюють справно. А значить можна пропустити кілька етапів і відразу ж продумати проект, замовити дизайн проект для нового приміщення.
Роботу доручайте професіоналам!
Здійснити ремонт офісу без підтримки фахівців неможливо. Тому слід звертатися тільки до професіоналів і до відповідних служб. Це стане гарантією того, що системи вентиляції і кондиціонування, водопостачання і водовідведення, а також всі інші будуть працювати справно. А головне, після проведених робіт вам запропонують сервісне обслуговування протягом певного періоду. Має сенс погодитися.
Підведемо підсумок
Перед запуском робочих процесів обов’язково потрібно перевірити ще раз всі кабельні мережі та системи. Без цього починати роботу і запрошувати в офіс своїх співробітників не можна. Це і буде завершальний етап ремонту в вашому офісі.