Зовнішній вигляд офісу надзвичайно важливий для будь-якої компанії. Інтер’єр, в поєднанні з фірмовим стилем підприємства, повинен створювати комфортне робоче середовище для співробітників, а також справляти враження на кожного потенційного клієнта або ділового партнера.

Для чого потрібен ремонт офісів

В період економічної скрути та нестабільності підприємці часто відмовляються від реорганізації й модернізації робочих приміщень. Однак, як стверджують шведські вчені, оригінальний інтер’єр збільшує працездатність співробітників на 32%, а також допомагає в реалізації їх творчого потенціалу.
Якісний ремонт офісу і дизайн мають велике значення, коли мова йде про ділові контакти з партнерами. Перше враження про фірму у клієнта складається завдяки візуальній інформації (оригінальний інтер’єр, логотип, персонал і багато іншого). Для поліпшення ділових відносин потрібен, щоб офіс виглядав максимально ефектно, а атмосфера вселяла довіру.

Що важливо враховувати при створенні сучасного та оригінального інтер’єру

Безліч нових можливостей відкривається завдяки ремонту офісу: грамотне планування дозволяє ефективно використовувати простір, а також поліпшити його функціональність і зовнішній вигляд.
Вибір основної колірної гами – непросте завдання при ремонті офісу. Найчастіше для оформлення робочих зон вибирають світлі тони, щоб візуально розширити та освітлити простір. Використання натуральних матеріалів в сірих або бежевих відтінках – оптимальне рішення для офісу. Стіни, пофарбовані в яскраві кольори, і інші елементи декору створюють цікавий акцент.

Освітлення – надзвичайно важливий елемент при проектуванні сучасного офісного приміщення. Електричні елементи повинні підкреслювати інтер’єр, а також ефективно висвітлювати кімнату.
Меблі повинна бути адаптована не тільки до розміру офісу, але і спеціалізації компанії. Дизайнери можуть порекомендувати розташувати в приміщенні яскраві дивани, крісла, підставки та інші вироби незвичайних форм і розмірів. Велика розмаїтість на ринку дозволяє вибрати оптимальну продукцію для свого офісу.
Скляні елементи часто використовуються для поділу простору між робочими зонами. Завдяки таким виробам приміщення стають більш просторими і світлими.

Наші послуги

Partner Create – надійний партнер по ремонту офісних приміщень. Фахівці виконають капітальну, часткову або косметичну обробку, а також підкажуть оптимальні рішення для кімнат. Вартість ремонту офісу розраховується індивідуально і залежить від побажань замовника.

Наші переваги:

• гарантовану якість;
• точність виконання затвердженого дизайну;
• сучасне обладнання та інструменти.
• виконання робіт в заздалегідь встановлений термін.
Для ремонту офісу використовуються матеріали високої якості.