Одним з головних заходів для будь-якого офісу є вибір відповідного планування. Нині відомо кілька способів організації робочого простору. Як показує практика, одним із популярних форматів продовжує залишатися планування Опен спейс. Як випливає з назви, вона передбачає відкрите приміщення, де працює велика кількість співробітників.

Переваги планування Опен спейс

Багато в чому популярність і потрібність даного планування пояснюється її численними чеснотами. До визначальних переваг Опен спейс варто віднести такі важливі моменти:

Значна економія простору, що дозволяє спокійно розташуватись великому числу співробітників у невеликому приміщенні.
Можливість плідної роботи у колективі.
Мінімум втрат часу на збори та наради – частина з них можна проводити прямо на робочих місцях.
Нижчі витрати на оренду, можливість недорогого знімання у престижніших районах.
Порівняно економний та менш трудомісткий ремонт офісів з даним плануванням.

Змішане та кабінетне планування як альтернатива Опен спейс

Проте, має цей формат і свої недоліки. Головним мінусом можна назвати більш гучну обстановку, яка часто призводить до зниження продуктивності та психологічного дискомфорту. Частково цю проблему можна вирішити, розподіливши працівників у відділах.

Основною альтернативою Опен спейсу виступає кабінетне планування. Вона дозволяє повністю виключити інтенсивний шум, що забезпечує співробітникам максимально комфортну робочу обстановку. Разом з тим такі офіси коштують значно дорожче, на їх ремонт також знадобиться більше вкладень. Крім того, кабінетне планування не зможе забезпечити тієї ж вміщуваності, що формат Опен спейс. У середньому, для розміщення однієї і тієї ж кількості співробітників по кабінетах потрібно на 30% більший офіс.

Як випливає з вищесказаного, кожне з планувань має свої переваги та недоліки. Щоб отримати максимальну користь і нівелювати основні мінуси, багато директорів та власників офісів вдаються до змішаного планування. Для пересічних працівників вона передбачає відкриті приміщення. Водночас керівництво та деякі відділи, робота яких передбачає тишу та спокій, розміщуються у кабінетах.

“Partner Create” – ідеальні рішення для ваших офісів

При виборі того чи іншого планування актуальною проблемою стає ремонт офісу для реалізації задумів. Самостійно зробити ремонтні роботи досить проблематично. Більше доцільним рішенням стане звернення до фахівців. Якісні послуги з планування та ремонту офісів пропонує компанія “Partner Create”. За тривалий період роботи фахівці фірми успішно розробили та реалізували безліч проектів. Фахівці компанії уважно врахують усі побажання клієнтів. Вони в короткі терміни розроблять та реалізують проект у повній відповідності до їхніх запитів. Звернувшись до компанії “Partner Create”, замовники гарантовано отримають сучасний офіс з якісним та грамотним плануванням.