Багато підприємців замислюються над тим, щоб змінити планування своїх офісів. Але їх зупиняє одна проблема: вони не хочуть втягуватися в тривалий і дорогий ремонт. Чи є сьогодні альтернатива зведенню стін в офісах і в чому це виражається?

Різновиди офісних перегородок

Альтернативний варіант полягає у використанні легких офісних перегородок. Це набагато вигідніше, ніж будувати стіну з цегли або навіть гіпсокартону. Для цієї мети краще за все використовувати скло. А яким воно повинно бути: матовим, прозорим, розпеченим, акриловим – це вже друге питання, на який за допомогою нашої компанії дуже легко знайти відповідь.

За своєю суттю така конструкція буде навіть не класичною перегородкою, а просто засобом для зонування простору. Вона буває декількох видів:

– стаціонарна, яка більше схожа на стіну;
– мобільна, легко переноситься на інше місце;
– складна, що складається з переваг стаціонарної та мобільної версії;
– настільна, якщо робочі столи співробітників стоять разом.

Як показує практика, всі ці види перегородок можна використовувати навіть в одному великому офісі. Просто вони будуть виконувати абсолютно різні ролі.

Як правильно зробити вибір?

Гіпсокартонну перегородку, яка має металевий каркас, неможливо розібрати, щоб потім знову встановити в іншому місці. Тут найкраще використовувати скло, яке ідеально підходить для багаторазового використання.

Щоб зрозуміти, який варіант краще вибирати, треба розглянути основні особливості кожного з них.

1. Стаціонарна перегородка підходить в тому випадку, коли треба створити окремі кабінети. Тут обов’язково є двері, і така конструкція надійно кріпиться до стелі, підлоги та стін. Це дозволяє домогтися високого рівня звукоізоляції.

2. Мобільні конструкції являти собою окремі модулі, які легко збирати і розбирати. Це більше психологічний бар’єр, бо вони в висоту не перевищують 2-х метрів.

3. Складні моделі повинні мати як нижні, так і верхні напрямні. Це відмінний варіант, якщо періодично з декількох зон потрібно створити великий зал.

4. Настільні перегородки дозволяють розділити декількох співробітників, які працюють поруч, щоб вони не заважали один одному. Зазвичай висота таких конструкцій буває 50-60 см.

Важливим є те, що перегородки, на відміну від стіни, можна розібрати та забрати з собою, якщо має бути переїзд в інший офіс. Для їх монтажу знадобиться всього кілька годин, та й роботу офісу на цей час не варто зупиняти.