Потрібні інвестиції? Підвищення працездатності колективу, рентабельності, привабливості компанії? Для поліпшення організації робочого процесу, залучення нових клієнтів життєво необхідний ремонт офісу. Цей комплекс робіт включає організацію робочого простору (перепланування кабінетів), зміну колірної гами, можливо, всього стилістичного напряму, ревізію або заміну комунікацій та інженерних систем.
Без допомоги фахівців неможливо врахувати всі нюанси, створити проект відповідний і особливостям будівлі, і діяльності організації.

Офіс успішної компанії

Чистота, затишок, комфортна робота в сучасному стильному приміщенні. Високий рівень естетики, дизайн підкреслює діяльність, приверне безліч клієнтів, на кожного з яких потрібно справити незабутнє позитивне враження. Правильний ремонт офісу формує імідж компанії і привнесе успіх.
Як вибираються матеріали
Справжні професіонали вибирають матеріали обробки, елементи інженерних і комунікаційних систем найвищої якості.
Клієнту рекомендується зупинитися на сучасній, дорогий обстановці. Меблі з натуральних матеріалів і виглядає розкішно, і прослужить довго. Привабливості додадуть стильні скляні, дерев’яні, металеві і навіть пластикові елементи обстановки. Поверхні будуть обіграні, виглядати витончено, що додасть офісу сучасної привабливості.

Кольорове рішення

Ремонт офісу має на увазі і зміна колірної гами, що враховує напрямок діяльності фірми.
Для офісів адміністративних організацій доречні непомітні, стримані, нейтральні відтінки.
Для компаній інших напрямків діяльності гамма багатша і включає яскраве колірне рішення.
Зі стилем, кольором, розташуванням інженерних мереж і комунікаційних систем слід визначитися до початку ремонтних робіт, щоб зрозуміти їх обсяг проводиться аналіз і загального стану будівлі.

Нюанси сучасного ремонту офісу

Ремонт в офісі особливий, організувати робочий простір допомагають:
Скляні перегородки. Швидко встановлюються, виглядають найбільш сучасно, допомагають організувати зонування, створити робочі кабінети, приймальні, переговорні та ін. Перегородки можуть бути і глухими (повністю з алюмінієвого профілю), з використанням матового або декоративного скла. Їх вибір багато в чому залежить від роду діяльності компанії.
Обробка стін. Напрямок роботи організації підкреслить і декоративна штукатурка. Сучасні покриття виглядають високоестетичні, ідеально.
Продумане зонування. План потрібно скласти заздалегідь, кожна зона повинна бути на своєму місці і виконувати свою функцію. В організації роботи досягається максимальний комфорт.
Підвісна стеля. Це вишенька на торті, клієнт навіть, підводячи очі в офісі буде спостерігати сучасну естетику, що ні на секунду не дасть засумніватися в спроможності і серйозності компанії.
Сучасність замість архаїзму. Старорежимні громіздкі двері замінюються інноваційними розсувними конструкціями, в стелю монтуються нові лаконічні або дизайнерські освітлювальні прилади.

Проект ремонту офісу враховує заходи безпеки і актуальні норми та стандарти для даного типу приміщення.

Сучасний ремонт офіса- це еволюція і подорож в майбутнє, що виводять компанію на новий фінансовий рівень.