Для більшості міських жителів офіс перетворюється в другій будинок. Особливо якщо це робота в сфері IT індустрії. Тому так важливий якісний ремонт офісу для компанії. Чим затишніше і сучасніше буде робочий простір, тим комфортніше почуватимуться співробітники організації. Давно доведено, що в сприятливій і комфортній обстановці результативність і продуктивність праці людини підвищується. В такому випадку персонал буде з великим задоволенням ходити на роботу і добиватися результату.

У сучасних реаліях ремонт офісу може бути найрізноманітнішим. Це залежить від бюджету компанії, від напрямку діяльності, обраного стилю і дизайну. Все це безпосередньо впливає і на вартість реалізації такого проекту.

Якщо мова йде про IT сфері, тобто свої відмінні риси і нюанси при ремонті офісів. Необхідно досить вільного простору. Важливо передбачити установку всіх необхідних комунікацій, інтернету, телефонного зв’язку та інших мереж. В такому випадку ремонт офісу для сфери IT об’єднує в собі комфорт, зручність і стиль, не забувши при цьому про функціональні можливості.

Порядок роботи

При будь-яких розкладах, ремонт офісу вимагає серйозного і зваженого підходу. Також потрібен певний час. Можна виділити найбільш важливі тапи роботи:

 • Узгодження і дизайн. Необхідно визначитися з базовими поняттями, такими як колір стін, тип покриття підлоги та інші важливі моменти. Все це вказується в документації і складається проект на роботи.
 • Чорнові роботи. Вирівнювання стін, заміна вікон, дверей та інше. Також необхідно подбати про прокладання всіх комунікацій, таких як електрика, вода, інтернет.
 • Чистова обробка. Обклеювання шпалерами або фарбування стін.
 • Установка меблів і всіх предметів інтер’єру.
 • Фінальні роботи і прийом об’єкта.

І це лише найбільш важливі етапи роботи. Крім цього, необхідно погоджувати безліч інших питань.

Від чого залежить ціна

Перед тим як замовити ремонт офісу будь-якої складності, замовника цікавить ціна питання. Вартість знаходиться в досить широкому діапазоні і залежить від різних факторів. Ціна залежить від таких моментів:

 • Обсяг робіт і площа самих приміщень.
 • Складність роботи.
 • Необхідність зміни планування.
 • Заміна вікон або дверей.
 • Установка освітлення.
 • Необхідність використання спеціального інструменту та обладнання.

Вартість визначається в кожному конкретному випадку. Тому навіть дуже схожі офіси можуть обійтися в різну ціну. Розрахунок ціни проводиться в індивідуальному порядку.

Особливості ремонту IT офісів

Сфера сучасних технологій, програмування є найбільш перспективною на сьогодні. Все більша кількість людей бажають працювати саме в цій сфері. Тому серйозно зросла потреба в ремонтах офісів для IT компаній.

Зазвичай це світлі просторі приміщення, з окремими комп’ютерними столами. Також необхідно розміщувати зони відпочинку, кухню і технічні приміщення. У будь-якому випадку при правильному підході ремонт офісу для IT компанії дозволить створити ідеальне робоче місце. У такій атмосфері кожен співробітник зможе легко реалізувати свої навіть найсміливіші ідеї.