Зовнішній вигляд офісу не менш важливий, ніж його зручність в плані меблів і техніки.

Етапи ремонту офісу

Компанія «Partner Create» пропонує свої послуги з ремонту офісів будь-яких масштабів з монтажем систем безпеки. Фахівці компанії проводять роботи в кілька етапів:

 • Заміри безпосередньо в приміщеннях;
 • Складання кошторису і проекту;
 • Затвердження кошторису і проекту замовником, підписання договору;
 • Закупівля необхідних матеріалів і виконання чорнових робіт;
 • Косметичні роботи;
 • Здача результату замовнику і вивіз будівельного сміття.

Терміни проведення ремонту офісу залежать від ряду факторів, найважливішими з яких будуть обсяг і формат приміщень. Всі подібні деталі обговорюються окремо і фіксуються в договорі.

Як виконується ремонт офісу 

В процесі використовуються сучасні матеріали та обладнання. Важливим моментом є не тільки якість роботи, а й креативний підхід – для цього ми надаємо замовнику дизайн-проект, та орієнтуємося на його побажання. Сучасні офіси можуть бути скомпоновані за принципом Open Space, або ж оформлені в стандартному варіанті, тобто з окремими кабінетами та обмеженими робочими місцями. При цьому, враховуються варіанти безпеки, за бажанням клієнта. Це може бути варіант стандартних відеокамер, або ж мікрофонів. Конкретні побажання обговорюються окремо.

При цьому фахівці компанії «Partner Construction» можуть запропонувати незвичайні і оригінальні концепції офісного простору. Компанія спеціалізується не тільки на ремонтних роботах, а й на оздоблювальних, включаючи створення незвичайних і нестандартних інтер’єрів. Сьогодні це один з найбільш популярних варіантів.

Переваги «Partner Construction»

Серед ключових переваг компанії можна виділити наступні:

 

 • Компанія повністю враховує побажання замовника;
 • Використовує в роботі виключно якісні матеріали та обладнання;
 • Може запропонувати оригінальні рішення – в наявності є безліч сучасних варіантів;
 • Фахівці виконають ремонт офісу точно в заявлений термін;
 • Гарантія якості роботи.

Якісний ремонт офісу і забезпечення його безпеки ми виконуємо «під ключ». Це означає, що ви відразу ж зможете користуватися готовим приміщенням без обмежень.

Компанія зможе надати можливість підібрати унікальний стиль для вашого офісу, що зараз є досить цікавим варіантом. Ви, звісно, ​​чули і читали про атмосфери провідних компаній в плані створення робочого простору для співробітників. Хочете стати незвичайними – ми вам допоможемо. Ремонт офісу і його стильне компонування вам обов’язково знадобиться.

До речі, ремонт офісу буде відмінним варіантом показати своїм співробітникам рівень турботи про них. Оновлення інтер’єру буде відмінним варіантом для мотивації працівників, а також для створення дійсно приємної атмосфери для гостей. Гості, при цьому, можуть стати і клієнтами, тому не варто нехтувати можливостями.

Компанія «Partner Construction» зробить ваш офіс красивим і встановить системи безпеки в офісі будь-якої конфігурації. Чекаємо ваших замовлень. Ми зможемо домовитися.