Сучасний офіс – це технологічний простір з максимальним рівнем комфорту. Високі стандарти забезпечуються ефективним використанням енергоресурсів, інженерних систем і екологічних матеріалів. Все починається зі створення проєкт.

Планувальне рішення

Ергономіка і функціональність – пріоритетні напрямки в роботі над проєкт. Розробляючи план, дизайнери враховують вид діяльності компанії, розміри й розташування приміщення. Залежно від цих факторів приймається рішення про найбільш раціональне використанні площі та витратах на роботу і матеріали.
Сучасні технології дозволяють використовувати кожен квадратні метри приміщення і пропонують різноманітні варіанти для організації робочого простору: сендвіч-блоки, перегородки з гіпсокартону на металевому каркасі, прозорі конструкції зі скла і алюмінію.
Скляні стіни можуть бути повністю прозорими, тонованими, з малюнком, володіти підвищеною звукоізоляцією. Таку конструкцію при необхідності легко розібрати і перенести в інше місце.

Вибір оздоблювальних матеріалів

Для оформлення кожного структурного елементу застосовують різні матеріали, що відрізняються екологічністю і довговічністю. Для оздоблення стін використовують шпалери, різні види панелей, але найпоширеніший варіант – це декоративна штукатурка. Склади будівельних сумішей і технології нанесення дозволяють отримати практичне і естетичне покриття, за яким легко доглядати.
В якості підлогового покриття в офісі використовують керамічну плитку, керамограніт, лінолеум 4 класу зносостійкості. Ці матеріали мають високу стійкість до стирання і відмінно підходять для приміщень з високою прохідністю.
Стелю «одягають» в натяжні або підвісні конструкції. Натяжні стелі відрізняються різноманітністю кольором і фактур. Одночасно з пристроєм стелі вирішується питання з освітленням. Тут необхідна кваліфікована допомога дизайнера і світлотехніка.
Спеціаліст з освітлення робить розрахунок потужності джерел світла, допомагає визначитися з відтінком і щільністю світлового потоку. Дизайнер створює світлові сценарії для кожної зони. Такий підхід дозволяє виділити зони різного призначення і раціонально використовувати енергоресурси.

Інженерні комунікації

Всі інженерні системи (вентиляція, опалення, вода, електрика) опрацьовуються на стадії проектування. Комунікації в офісі має свою специфіку. Устаткування вимагає великої кількості розеток, комунікаційних коробок, силових і цифрових кабелів. Безперебійна робота забезпечується грамотної розводкою з установкою комунікаційних і електроустановочних елементів в певних місцях і в необхідній кількості.
Інженерні системи забезпечують комфортну температуру, вологість і подачу води. Список таких систем строго регламентується будівельними нормативами, але завжди можна вибрати ті рішення, які забезпечать максимальний комфорт і безпеку в кожному конкретному випадку.

Щоб всі системи працювали, а в офісі було тепло і затишно, звертайтеся до професійних виконавців. «Partner Create» – ваш надійний партнер у створенні сучасного і технологічного офісу, в якому співробітники та гості компанії будуть відчувати себе легко і комфортно.