Успіх компанії заснований на репутації. Незалежно від типу бізнесу – дизайн і зовнішній вигляд офісу відіграють значну роль у формуванні позитивного іміджу.

Правильний стиль сприяє швидкому досягненню поставлених цілей та забезпечує ефективність робочих процесів. При необхідності ремонту офісу, один з ключових моментів – адаптація дизайнерських рішень до характеру діяльності. Ідеї, які підтримують загальну концепцію, допомагають рухатися в обраному напрямку і сприяють загальному успіху.

Сучасний Open Space – універсальний варіант продуктивного офісу
Це ефективе робоче середовище, в якому заохочується живе спілкування між однодумцями і колегами. Назва «Open Space» передбачає максимально відкритий простір без «глухих» перегородок і стін. Всі співробітники розміщені на робочих місцях групами і лише в деякій мірі захищені один від одного. Концепція Open Space допускає наявність окремих відділів, не задіяних в загальних робочих процесах. Це можуть бути комфортні зони або цілі кімнати відпочинку, де можна обідати, пити каву або здійснювати телефонні дзвінки. У будь-якому випадку ремонт офісу в стилі Open Space має відчутні плюси.

Переваги сучасного Open Space
Ідея створення відкритого планування офісу набула широкого поширення завдяки американцям і на протязі багатьох років зберігає свою актуальність. Ключову роль в незмінною популярністю Open Space грають відкрите спілкування і гнучкість, що дозволяють колегам негайно реагувати на обставини, що змінюються і своєчасно приймати правильні рішення. В умовах відкритого простору немає обмежень для повної взаємодії, спрямованого на досягнення вдосконалення всіх аспектів, пов’язаних з виконанням поставлених завдань. Економічний аспект також має не менш важливе значення. Дизайн в сучасному стилі Open Space дозволяє легко адаптувати простір до індивідуальних потреб кожного співробітника і компанії в цілому при відносно невеликому бюджеті, так як ремонт офісу Open Space гадки не мав оздоблення стін, яка часто складає значну частину витрат.

Ремонт офісу в стилі Open Space: з чого почати
Визначте масштаб проекту і продумайте стратегію дій. Ремонт гарантовано порушить робочі процеси, що може мати негативні наслідки. Краще рішення, спрямоване на скорочення термінів ремонту офісу в умовах повної реалізації поставлених цілей, передбачених дизайн-проектом – звернутися до фахівців. Професійна допомога – це безпека, якість, оптимізація термінів і витрат, пов’язаних з ремонтом офісу.